Niski foliak na warzywa ogrodowy Mini 10x0,8m

(kod: 21164) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
439 zł + dostawa 20 zł

Kup na raty: 20 x 22,95zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21164

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 1000
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Powierzchnia [m2] 8
Kolor biały
Długość [cm] 1000
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Stelaż metalowy

Opis produktu

Niski foliak na warzywa mini to idealna propozycja dla miłośników ogrodnictwa, którzy nie mają  możliwości przeznaczenia dużego obszaru pod uprawę. Wiele wariantów długości tunelu, pozwala na dostosowanie jego rozmiarów do indywidualnych potrzeb i możliwości. Jego lekka konstrukcja oparta na ramie sprawia, że można przenosić tunel w dowolne miejsce ogrodu bez konieczności demontażu stelaża. 

Tunel foliowy mini 10x0,8

Tunel o powierzchni 8m2 został pokryty transparentną folią UV2, która przepuszcza światło w 95%. Folia zapewni warunki do szybszego wzrostu roślin, przyspieszenie zbiorów i zwiększenie jakościowo i ilościowo plonów. Ochroni rośliny przed szkodami wyrządzanymi przez ptaki i inne zwięrzęta, przed niskimi i wysokimi temperaturami, ulewnymi deszczami i silnymi wiatrami. Folia nagrzewa się w dzień i zatrzymuje ciepło w ciągu nocy, więc nocne przymrozki nie wyrządzą wielu szkód. 

Tunel foliowy 10x0,8 stelaż

Konstrukcja tunelu została wykonana z ocynkowanych ogniowo stalowych rurek o średnicy 18 mm i grubości 1 mm. Zapewnia to wytrzymałość stelaża, przez co w okresie zimowym nie ma konieczności jego demontażu. Foliak jest niewielki, jego wysokość to jedynie 80 cm. Sprawdzi się więc idealnie w uprawie warzyw lub niewysokich krzaczków owocowych.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel PTF 1000cm

  • Długość: 10m
  • Wysokość: 0,8m
  • Szerokość: 0,8m
  • Powierzchnia użytkowa: 8m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 18 mm
  • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 1000
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Powierzchnia [m2] 8
Kolor biały
Długość [cm] 1000
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

keter skrzynia ogrodowa na warzywa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×