Nowoczesna ławka stalowa z drewnianym siedziskiem STADIO I

(kod: 15631) Produkt wyprodukowany w Polsce
599 zł 559 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 30,40zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15631

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 170
Głębokość [cm] 42
Wysokość [cm] 44
Stelaż stalowy
Waga [kg] 25

Opis produktu

Charakterystyczny dla ławki stalowej z drewnianym siedziskiem jest prosty design. Wykonana jest z wysokiej klasy materiałów i odpowiednio zabezpieczona przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Szeroka na 170 cm nowoczesna ławka stalowa wykonana jest z dwóch rodzajów materiału. Zarówno elementy stalowe, jak i drewniane muszą być odporne na warunki zewnętrzne, dlatego też odpowiednio je zabezpieczono. Konstrukcja stalowa została ocynkowana i pomalowana proszkowo, by chronić ją przed korozją. Do zabezpieczenia świerkowych desek wykorzystano lakierobejcę lub farbę akrylową.

Poza zabezpieczeniem przed niszczącym działaniem wilgoci czy deszczu istotne jest zabezpieczenie nowoczesnej ławki stalowej z drewnianym siedziskiem przed kradzieżą. Stalowe nogi wykonane z blachy o grubości 4 mm mocowane są do podłoża kotwami lub kołkami rozporowymi. W ten sposób ławka jest zabezpieczona, ale również bardzo stabilna.

Ławka z drewnianym siedziskiem standardowo występuje w dwóch kolorach. W kolorze czarnym (RAL 9005) jest konstrukcja stalowa. Z możliwością zmiany koloru na inny z dostępnych barw w palecie RAL. Świerkowe siedzisko pomalowano na kolor mahoniowy. W opcji dostępne są kolory – palisander, teak oraz sosna. W celu zmieny koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 44 cm
  • szerokość 42 cm
  • długość 170 cm
  • waga ok. 25 kg

Stadio I schemat

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 170
Głębokość [cm] 42
Wysokość [cm] 44
Stelaż stalowy
Waga [kg] 25

Dostawa i montaż mebli:

Firma kurierska dostarcza nowoczesną ławkę stalową z drewnianym siedziskiem STADIO I w ubezpieczonej paczce. Dzięki pomysłowemu zaprojektowaniu przeznaczona jest do samodzielnego, szybkiego i bezproblemowego montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

tunel foliowy z drewnianym szkieletem ławka ogrodowa nowoczesna

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×