Nowoczesna ławka z rur MŁODZIEŻOWA II

(kod: 15634) Produkt wyprodukowany w Polsce
Malowane farbą akrylową Malowane lakierobejcą
Nowoczesna ławka z rur charakteryzuje się ciekawym designem. Nie ma oparcia, ale wyposażona jest w szerokie siedzisko i podnóżek. Idealnie wpasuje się w przestrzeń szkolną lub kompleksów akademickich dając miejsce do odpoczynku podczas ... pełny opis
894 zł

Produkt niedostępny

kod: 15634

Opis produktu

Nowoczesna ławka z rur charakteryzuje się ciekawym designem. Nie ma oparcia, ale wyposażona jest w szerokie siedzisko i podnóżek. Idealnie wpasuje się w przestrzeń szkolną lub kompleksów akademickich dając miejsce do odpoczynku podczas krótszych lub dłuższych przerw.

Wykonanie młodzieżowej ławki z rur jest bardzo solidne. Konstrukcja stalowa wykonana jest z rurki o średnicy 6 cm. Poddano ją procesowi ocynkowania i pomalowano proszkowo w celu uodpornienia jej przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Drewniane siedzisko zabezpieczono farbą akrylową lub lakierobejcą.

Choć nowoczesna ławka z rur mocowana jest do podłoża tylko na dwóch nogach, zachowuje ona stabilność. Montaż odbywa się poprzez wbetonowanie 45 centymetrów nóg w podłoże. Siedzisko wzmocnione zostało metalowym płaskownikiem, który zamontowany jest do spodu listew.

Świerkowe listwy standardowo pomalowane są na kolor mahoniowy, który można zmienić za dopłatą na teak, palisander lub sosnę. Stalowa konstrukcja ławki z rur jest w kolorze czarnym (RAL 9005). Jest możliwość dobrania innego koloru z dostępnych w palecie RAL. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 85 cm
  • szerokość 55 cm
  • długość 170 cm
  • waga ok. 40 kg
  • wysokość całkowita 130 cm

Młodzieżowa II

Dostawa i montaż mebli:

Nowoczesna ławka z rur MŁODZIEŻOWA II transportowana jest przez firmę kurierską w specjalnej, ubezpieczonej paczce. Dzięki prostej konstrukcji, samodzielny montaż jest prosty i szybki.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.