Nowoczesny domek z drewna z wiatą Kruk C 7x2,5 (16,8m2)

(kod: 21639) Produkt wyprodukowany w Polsce
8 799 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 464,95zł

  • Wysyłka do 20 tygodni
  • kod: 21639

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 260
Szerokość [cm] 680
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 17

Opis produktu

Domek z drewna, w którym można bezpiecznie przechowywać narzędzia, wypoczywać oraz który przyozdobi każdy ogród. Jest to połączenie pomieszczenia zamkniętego, które może służyć jako domek narzędziowy czy niewielki domek letniskowy, oraz wiatki pod którą można nie tylko magazynować sprzęt, czy drewno, ale nawet organizować spotkania w gronie najbliższych.

Domek składa się z zamkniętego pomieszczenia o powierzchni 9,3 m2 oraz zadaszenia, które zapewnia dodatkowe 7,5 m2 powierzchni. Zadaszenie zabezpieczy meble przed deszczem i blaknięciem, spowodowanym zbyt długim wystaweniem na działanie promieni słonecznych. W celu zwiększenia komfortu użytkowania, domek wyposażono w przestronne, dwuskrzydłowe drzwi oraz wąskie okno. Dzięki temu do wnętrza można wnosić także obszerniejsze przedmioty.

Nowoczesny domek z drewna z wiatą KRUK C 7x2,5 (16,8m2)

Ściany są wykonane z 28 milimetrowych litych bali świerkowych montowanych techniką "pióro-wpust", dzięki czemu uzyskano wysoką stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Cały domek został wykonany z wysokiej jakości drewna świerkowego, które jest niezwykle trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Domek posiada również praktyczny, dwuspadowy dach, dzięki któremu opady atmosferyczne nie zalegają na jego powierzchni. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Nowoczesny domek z drewna z wiatą KRUK C  7x2,5 (16,8m2)

Wymiary zewnętrzne:

  • szerokość:  380 cm
  • głębokość: 260 cm

Grubość balika: 

  • 28 mm

Powierzchnia podłogi:

  • 16,18 m2

Powierzchnia dachu:

  • 18,48 m2

Materiał:

  • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 260
Szerokość [cm] 680
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 17

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×