Pawilon ogrodowy stalowy altanka Tasos

(kod: 19433) Bel Giardino
790 zł

Produkt niedostępny

kod: 19433

Opis produktu

Pawilon ogrodowy stalowy Tasos to elegancka altanka, która będzie idealnym dodatkiem do każdego ogrodu. Dzięki niej zyskamy stuprocentową ochronę przed słońcem oraz przed uciążliwymi insektami. Pawilon ma bardzo dużą powierzchnię użytkową, na której można umieścić stół wraz z krzesłami. Nawet w trakcie zbyt intensywnego nasłonecznienia, dzięki altanie będzie można wygodnie i komfortowo zjeść obiad w gronie przyjaciół na świeżym powietrzu.

Pawilon ogrodowy stalowy Tasos

Konstrukcja pawilonu stalowego jest sześciokątna, a jej przekątna wynosi aż 350 cm. Stal, z której ją wykonano, pomalowano metodą proszkową na stylowy, czarny kolor. Malowanie proszkowe stanowi zabezpieczenie przed korozją. Altanka Tasos chroni przed niekorzystnym działaniem promieniowania ultrafioletowego.

Pawilon ogrodowy stalowy Tasos zbliżenie na strukturę

Pawilon ogrodowy stalowy w eleganckim kolorze prezentuje się bardzo nowocześnie. Altanka Tasos jest poza tym bardzo praktyczna, można ją zamknąć, zasuwając moskitierę na zamek błyskawiczny. Dzięki tej altance ogrodowej spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu będą przyjemnością nawet w czasie lekkich opadów lub większych upałów.

Pawilon ogrodowy stalowy Tasos - konstrukcja stelaża

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary całej konstrukcji:

  • szerokość: 400 cm
  • głębokość: 300 cm
  • wysokość: 250 cm

Szerokość jednego z sześciu boków: 175 cm

Stelaż: stalowy, malowany proszkowo na kolor czarny

Materiał: kolor beżowy lub brązowy, poliester impregnowany 180g/m2

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×