Pawilon ogrodowy z moskitierą altanka Samos beżowa

(kod: 19434) Bel Giardino
1 390 zł

Produkt niedostępny

kod: 19434

Opis produktu

Pawilon ogrodowy z moskitierą jest to elegancka i zarazem bardzo funkcjonalna altanka Samos w kolorze beżowym, która przyda się w każdym ogrodzie. Altanka gwarantuje ochronę przed słońcem oraz przed deszczem. Ponieważ zapewnia dużą powierzchnię użytkową, swobodnie można ustawić w niej stół razem z krzesłami dla całej rodziny. Przekątna pawilonu wynosi aż 400 cm długości. Nawet w trakcie ulewnego deszczu lub podczas silnego słońca, w altance będzie można wygodnie zjeść posiłek na świeżym powietrzu.

Pawilon ogrodowy z moskitierą Samos

Pawilon ogrodowy z moskitierą ma sześciokątną konstrukcję, którą wykonano ze stali pomalowanej proszkowo na elegancki czarny kolor. Daje to zabezpieczenie przed rdzewieniem. Altanka Samos beżowa daje ochronę przed niekorzystnym działaniem promieniowania UV, moskitiera jest wykonana z podwójnie impregnowanego materiału.

Pawilon ogrodowy z moskitierą Samos zbliżenie na strukturę

Pawilon ogrodowy z moskitierą ma stonowany beżowy kolor, który będzie idealnie współgrał z otaczającą go zielenią ogrodu. Altanka Samos jest wykonana bardzo estetycznie. Jest też bardzo funkcjonalna. Ścianki można zamknąć na zamek błyskawiczny. Dzięki pawilonowi ogrodowemu, nawet podczas ulewnych deszczy lub podczas upałów, spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu będą możliwe.

Pawilon ogrodowy z moskitierą Samos wnętrze i sufit

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary całej konstrukcji:

  • szerokość: 400 cm
  • głębokość: 300 cm
  • wysokość: 250 cm

Szerokość jednego z sześciu boków: 175 cm

Stelaż: stalowy, malowany proszkowo na kolor czarny

Materiał: kolor beżowy,  dach - poliester impregnowany 180g/m2, ściany - poliester 140g/m2.

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

drewniany stół ogrodowy z ławkami

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×