Siedzisko drewniane na ławkę, murek

(kod: 15635) Produkt wyprodukowany w Polsce
Malowane farbą akrylową Malowane lakierobejcą
W przestrzeniach miejskich, szkolnych lub na osiedlach często można spotkać się z miejscami, które nie są optymalnie wykorzystane. Wszelkie murki, które mogłyby służyć jak ławki nie do końca się do tego nadają, bo nie są do tego dostoso... pełny opis

429 zł

379 zł

+ dostawa 49 zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
* dostawa zostanie zrealizowana po Świętach
kod: 15635

Opis produktu

W przestrzeniach miejskich, szkolnych lub na osiedlach często można spotkać się z miejscami, które nie są optymalnie wykorzystane. Wszelkie murki, które mogłyby służyć jak ławki nie do końca się do tego nadają, bo nie są do tego dostosowane. Siedzisko drewniane na ławkę, murek jest idealnym rozwiązaniem, by tę przestrzeń zagospodarować.

Drewniane siedzisko na murek wykonano ze świerku. Listwy drewniane składają się na siedzisko o długości 156 cm. Zabezpieczono je przed niszczącym oddziaływaniem wody i powietrza lakierobejcą lub farbą akrylową. Pod listwami dla zwiększenia stabilności zamocowano metalowy płaskownik. Do murku siedzisko montuje się za pomocą kołków rozporowych, tak samo do ławki.

Siedzisko na murek standardowo jest w kolorze mahoniowym, który za dodatkową opłatą można zmienić na teak, palisander lub sosnę. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 10 cm
  • szerokość 38 cm
  • długość 156 cm
  • waga ok. 14 kg

Siedzisko schemat

Dostawa i montaż mebli:

Siedzisko drewniane na ławkę, murek dostarczane jest bezpośrednio do klienta w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Montaż łąwki jest prosty i szybki. Cały proces można wykonać samodzielnie.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.