Siedzisko drewniane na ławkę, murek

(kod: 15635) Produkt wyprodukowany w Polsce
429 zł 379 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 21,40zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15635

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 156
Waga [kg] 14
Gatunek drewna świerk
Stelaż metalowy
Głębokość [cm] 38
Wysokość [cm] 10

Opis produktu

W przestrzeniach miejskich, szkolnych lub na osiedlach często można spotkać się z miejscami, które nie są optymalnie wykorzystane. Wszelkie murki, które mogłyby służyć jak ławki nie do końca się do tego nadają, bo nie są do tego dostosowane. Siedzisko drewniane na ławkę, murek jest idealnym rozwiązaniem, by tę przestrzeń zagospodarować.

Drewniane siedzisko na murek wykonano ze świerku. Listwy drewniane składają się na siedzisko o długości 156 cm. Zabezpieczono je przed niszczącym oddziaływaniem wody i powietrza lakierobejcą lub farbą akrylową. Pod listwami dla zwiększenia stabilności zamocowano metalowy płaskownik. Do murku siedzisko montuje się za pomocą kołków rozporowych, tak samo do ławki.

Siedzisko na murek standardowo jest w kolorze mahoniowym, który za dodatkową opłatą można zmienić na teak, palisander lub sosnę. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 10 cm
  • szerokość 38 cm
  • długość 156 cm
  • waga ok. 14 kg

Siedzisko schemat

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 156
Waga [kg] 14
Gatunek drewna świerk
Stelaż metalowy
Głębokość [cm] 38
Wysokość [cm] 10

Dostawa i montaż mebli:

Siedzisko drewniane na ławkę, murek dostarczane jest bezpośrednio do klienta w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Montaż łąwki jest prosty i szybki. Cały proces można wykonać samodzielnie.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynie drewniane na taras do siedzenia skrzynie drewniane na zagłówki ogrodowe skrzynie drewniane na balkon z siedziskiem skrzynie drewniane na balkon wodoodporne skrzynie drewniane na balkon do siedziskiem skrzynie drewniane na balkon jako siedzisko skrzynie drewniane na balkon kup skrzynie zamykane drewniane na taras

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×