Skrzynia na taras Corfu Capri Technorattan Style grafitowa 302L

349 zł

Produkt niedostępny
Przewidywany termin dostępności: 14.08.2019

kod: 15820

Opis produktu

Pojemna skrzynia na taras Corfu Capri

Capri skrzynia ogrodowa grafitowa Curver 302 L to świetny produkt do ogrodu, jak i do domu. Pojemność 302L sprawia, że zmieścimi w niej wiele narzędzi, zabawek, czy innych akcesoriów ogrodowych. Przenoszenie skrzyni nawet przez jedną osobę jest niezwykle proste. Połączenie niezwykłej lekkości materiału, uchwytów po bokach i małych kółek na dnie skrzyni umożliwiają przemieszczanie się z nią nawet z narzędziami w środku. To daje jeszcze więcej możliwości zmiany wyglądu ogrodu zawsze wtedy, gdy mamy na to ochotę.

Skrzynia ogrodowa Technorattan Corfu Style

Corfu Capri - wnętrze skrzynie ogrodowej

Skrzynia Corfu Capri wykonana została z niezwykle odpornego na niesprzyjającego warunki atmosferyczne polipropylenu. Jest to materiał odporny na wodę, intensywne promieniowanie UV oraz duże wahania temperatury. Zapewnia to odpowiednie warunki do ochrony wnętrza skrzyni - nie zamoknie ono, a do środka nie dostanie się też piach, czy pył. Kolor grafitowy nie zblednie na słońcu i bardzo długo będzie cieszył tą samą barwą, co na początku.

Wieko skrzyni Capri - zamek z możliwością zamknięcia

Zamek skrzyni ogrodowej Capri przystosowany jest tak, by móc dodatkowo zabezpieczyć go kłódką. Należy jednak wziąć pod uwagę, że kłódka nie jest dołączana do skrzyni. Możliwość dokupienia kłódki sprawia, że możemy dodatkowo ochronić wnętrze przed niechcianymi osobami.

Skrzynia Capri - kółka ułatwiające przonoszenie

Ze względu na materiał użyty do produkcji skrzyni Corfu Capri nie trzeba impregnować, ani dodatkowo konserwować. Czyszczenie jej jest bardzo proste i można to wykonać szmatką lub myjką z odrobiną środka czyszczącego. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie i daje możliwość korzystania ze skrzyni Capri od razu po zmontowaniu.

Wieko skrzyni wytrzymuje do 250 kg, a wnętrze do 40kg.

Grafitowa skrzynia Capri animacja

Zobacz także powiązane: pkl, Skrzynie z technorattanu, meble technorattanowe, skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Capri szkrzynia Curver - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

  • Długość całkowita: 123 cm
  • Długość podstawy (skrzynia zwęża się lekko w dół): 118 cm
  • Szerokość: 53,5 cm
  • Wysokość: 57 cm

Pojemność 302 L

Wymiary paczki:

  • Długość: 124 cm
  • Szerokość: 55 cm
  • Wysokość: 13 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa skrzyni Capri odbywa się w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Montaż jest niezwykle prosty. Dzięki czytelnej instrukcji cały proces nie zajmie długo i nie powinien sprawiać żadnych problemów.

Skrzynia Capri Curver brązowa - instrukcja montazu

Zobacz jak prosty jest montaż skrzyni Capri: Instrukcja montażu skrzyni Capri Curver

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×