Skrzynia z siedziskiem Keter Brightwood Box 455L

419 zł

Produkt niedostępny

kod: 13940

Opis produktu

Funkcjonalna skrzynia ogrodowa Keter Brightwood Box 455L to uniwersalne rozwiązanie do ogrodu, na taras czy balkon. Skrzynia może służyć do przechowywania narzędzi, zabawek, akcesoriów ogrodowych czy poduszek do mebli. Nie ma żadnych przeciwwskazań. Można w niej przechowywać wszystko wagi 50 kilogramów.

Skrzynia na taras Keter Brightwood wygląda na wykonaną z drewna, ale to tylko zabieg stylistyczny producenta, który nadał tworzywu sztucznemu strukturę i wygląd naturalnego drewna. Wspomniane tworzywo sztuczne to mocny i trwały polipropylen, który ma kilka właściwości sprawiających, że oferowana skrzynia Brightwood Box 455L jest inwestycją na lata. Po pierwsze materiał ten jest wodoodporny, chroni przedmioty znajdujące się wewnątrz przed wodą jednocześnie zapewniając wentylację zabezpieczającą przed wilgocią. Po drugie tworzywo jest odporne na działanie promieni UV. Jego kolor nie blaknie, a sama konstrukcja nie wymaga konserwacji. Można ją czyścić myjką ogrodową z wodą i ewentualnie dodać łagodny środek czyszczący. Skrzynia tarasowa jest więc niemal bezobsługowa.

Skrzynia z siedziskiem Keter Brightwood Box 455L - aranżacja

Skrzynia z siedziskiem Keter Brightwood Box 455L może również służyć jako ławka ogrodowa. Wytrzymała konstrukcja utrzymuje wagę aż do 345 kilogramów. Mogą na niej spokojnie usiąść dwie dorosłe osoby. Nie ma obaw, że skrzynia nie wytrzyma.

Skrzynia do przechowywania narzędzi może zostać zamknięta na kłódkę, dzięki specjalnemu przystosowaniu pokrywy (kłódkę należy zakupić oddzielnie). Skrzynia posiada także automatyczny mechanizm wspomagający otwieranie i zamykanie skrzyni.

Keter Brightwood Box 455L jest elementem mobilnym. Można ją dowolnie przenosić, dzięki specjalnym, wygodnym uchwytom po bokach skrzyni.

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Keter Brightwood Wymiary

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 60,3 cm
  • długość: 145 cm
  • głębokość: 69,7 cm

Wymiary wewnętrzne:

  • wysokość: 55,2 cm
  • długość: 138 cm
  • głębokość: 59,6 cm

Pojemność: 455 L

Wymiary paczki:

  • wysokość: 15 cm
  • długość: 147 cm
  • głębokość: 74 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia ogrodowa przysyłana jest poprzez fimę kurierską w jednej paczce i przeznaczona do samodzielnego prostego montażu. Paczka, w której przychodzi skrzynia zawiera wszystkie niezbędne do montażu elementy oraz instrukcję obsługi. Do montażu nie potrzebne są żadne narzędzia. 

Czytelną instrukcję możemy pobrać pod tym linkiem:  instrukcja montażu skrzyni Brightwood

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×