Stalowa ławka miejska Clasic IV

(kod: 15627) Produkt wyprodukowany w Polsce
919 zł 879 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 46,40zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15627

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Długość [cm] 170
Głębokość [cm] 65
Wysokość [cm] 77
Stelaż stalowy
Waga [kg] 40

Opis produktu

Wygodna i estetyczna stalowa ławka miejska idealnie wpasuje się w krajobraz parku, uliczek czy placów. Wysokie oparcie i szerokie siedzisko zapewnią komfortowy odpoczynek np. w trakcie spaceru.

Połączenie stali i drewna to nie tylko efektowny pomysł, ale w rezultacie solidna ławka odporna na warunki atmosferyczne. Ławka miejska ze stali odporna na wilgoć i inne niesprzyjające warunki zewnętrzne dzięki temu, że stalowe elementy ocynkowano i pomalowano proszkowo. W ten sposób uodporniono je przed korodowaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Świerkowe listwy, z których wykonane jest siedzisko pomalowano lakierobejcą lub farbą akrylową.

Montaż ławki miejskiej jest bardzo prosty. Za pomocą kołków rozporowych lub kotew, nogi o średnicy 6 cm ławki stalowej mocuje się do podłoża. W ten sposób ławka nabiera stabilności i jest zabezpieczona przed kradzieżą. Dodatkową stabilność siedziska zapewnia płaskownik zamocowany pod listwami.

Standardowo stalowa ławka miejska pomalowana jest na stonowane kolory. Elementy metalowe są w kolorze czarnym (RAL 9005) natomiast świerkowe listwy w mahoniowym. Jest możliwość zmiany tych kolorów. Metalowa konstrukcja może być w innym kolorze z dostępnych w palecie RAL. Natomiast drewno może być  w kolorze – teak, palisander lub sosna. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 77 cm
  • szerokość 65 cm
  • długość 170 cm
  • waga ok. 40 kg

Clasic IV schemat

Kluczowe parametry:

Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Długość [cm] 170
Głębokość [cm] 65
Wysokość [cm] 77
Stelaż stalowy
Waga [kg] 40

Dostawa i montaż mebli:

Stalowa ławka miejska Clasic IV to produkt wysyłany w ubezpieczonej paczce z pomocą firmy kurierskiej. Dzięki prostej konstrukcji montaż nie powinien sprawiać problemów oraz nie wymaga pomocy innej osoby.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka miejska stal nierdzewna ławka miejska uzdrowiskowa ławka miejska drewniana platforma ławka miejska gruba ławka miejska długość stara ławka miejska

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×