Circa Stolik ze skrzynią Rattan Style brązowy Curver 140L

349 zł

Produkt niedostępny

kod: 15827

Opis produktu

Circa rattan style od firmy Curver to elegancka skrzynia z funkcją stolika, która świetnie sprawdza się w ogrodzie. Rattanowa struktura świetnie komponuje się z innymi produktami rattano podobnymi. Wieko wygląda natomiast tak, jakby zostało wykonane z drewna. To połączenie pięknie się prezentuje.

Circa Curver - zbliżenie

Jako stolik Circa spełnia swoje zadanie doskonale. Nie grożna mu woda, czy ubrudzenie. Wystarczy przetrzeć go szmatką z małą ilością delikatnego środka czyszczącego i wygląda jak nowy. Dodatkowo jest bardzo stabilny. Może też pełnić funkcję podnóżka dla innych mebli firmy Curver.

Wewnątrz znajduje się skrzynia o pojemności 140L. Jest to wystarczająca ilość, by schować najpotrzebniejsze akcesoria ogrodowe, czy poduszki. Dzięki temu mamy dwa w jednym: funkcjonalny stolik kawowy i pojemną skrzynię. Wnętrze wytrzymuje do 25kg obciążenia, a wieko nawet do 140kg, dzięki czemu może na nim usiąść dorosła osoba. Dzięki temu stolik Circa jest jednym z lepszych wyborów, gdy nie możemy sobie pozwolić na zakupienie stolika i skrzyni oddzielnie.

Stolik Circa Rattan Style - wnętrze skrzyni

Materiał, z którego wykonano stolik Circa to polipropylen. Świetnie sprawdza się on dzięki fabrycznemu tłoczeniu, dzięki czemu wiernie odwzorowuje zarówno rattan, technoratta, jak i drewno. Jest całkowicie odporny na wodę, korozję, promienie UV i zmienne warunki pogodowe. Dzięki temu nie tylko nie musimy martwić się o impregnację, czy konserwację, ale także mamy pewność, że wnętrze skrzyni będzie bezpieczne. Dodatkowo skrzynia - stolik Circa może stać przez cały rok na zewnątrz i nie zniszczy się, ani nie straci koloru.

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Stolik Circa Rattan Style brązowy Curver - wymiary

  • Średnica: 68 cm
  • Wysokość: 42 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa stolika Circa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Montaż jest niezwykle prosty. Dzięki czytelnej instrukcji cały proces nie zajmie długo i nie powinien sprawiać żadnych problemów.

Stolik Circa Curver brązowy - instrukcja montazu

Zobacz jak prosty jest montaż stolika Circa: Instrukcja montażu stolika Circa Curver

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×