Zawiesie linkowe do lamp Cannonball Black Cluster 3

(kod: 21026) Vita Copenhagen
359 zł + dostawa 10 zł
  • Wysyłka w 3 do 10 dni
  • kod: 21026

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Ilość żarówek 3
Rodzaj gwintu E27
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor czarny

Opis produktu

Duński projektant zainspirowany perfekcyjnym kształtem sfery, stworzył zawieszenie Cannonball Cluster 3 umożliwiające zawieszenie w elegancki sposób trzech lamp na raz, posiadając tylko jedno wyjście elektryki na suficie. Doskonale wpasuje się do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim, czy modernistycznym.

Zawieszenie Cannonball cluster 3 czarne

Typową osłonkę sufitową zastąpiono tutaj nietuzinkową, silikonową kulą, która zakrywa wszystkie elementy mocujące. Zawieszenie ma trzy kable o czarnym oplocie i długością wynoszącą 2,5m. Okablowanie jest regulowane, to Państwo decydują na jakiej wysokości mają zawisnąć lampy. Zawieszenie można stosować z większością lamp  marki Vita Copenhagen po za serią Asteria, w której zawieszenie jest już zamontowane, oraz z innymi lampami posiadającymi standardowy gwint E27. Zawieszenie należy samodzielnie zamontować, nie wymaga to jednak użycia żadnych narzędzi, ani kleju. 

Cannonball Cluster 3 aranżacja opis

Cannonball Cluster 3 to produkt duńskiej marki, która przede wszystkim stawia na wysoką jakość i niepowtarzalny design. Firma ta od wielu lat cieszy się nienaganną opinią.

Uwaga: Oferta dotyczy jedynie zawieszenia, żarówki i klosze należy dokupić oddzielnie. 

Wymiary elementów zestawu:

Cannonbal cluster 3 wymiary

  • Średnica: 12 cm
  • Waga z opakowaniem: 1.02 kg
  • Długość kabla: 3 x 250 cm

Kluczowe parametry:

Ilość żarówek 3
Rodzaj gwintu E27
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor czarny

Dostawa i montaż mebli:

Produkty dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonych, atrakcyjnie zapakowanych paczkach w charaterze gift boxów o wymiarach 13,5 x 25 x 13,5 cm. Lampa wymaga szybkiego i łatwego montażu, ktory zajmuje od 5 do 15 minut. 

Kliknij aby pobrać instrukcję montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×