Zawiesie do lampy wiszącej Cannonball White Cluster 2

(kod: 21023) Vita Copenhagen
269 zł + dostawa 10 zł
  • Wysyłka w 3 do 10 dni
  • kod: 21023

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Ilość żarówek 2
Kolor biały
Materiał tworzywo sztuczne
Rodzaj gwintu E27

Opis produktu

Zawiesie do lampy wiszacej Cannonball Cluster 2 pomoże Państwu odpowiednio oświetlić mieszkanie, dom, czy restaurację oraz skomponować wymarzone klastery z kilku lamp. Idealnie wpasuje się do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym lub skandynawskim.

Cannonball cluster 2 białe

Tradycyjną osłonkę sufitową zastąpiono silikonową kulą, w której kryją się elementy mocujące. Zawiesie to pozwala na zawieszenie 2 lamp. Cannonball Cluster 2 ma dwa kable o długości 2,5 m o białym oplocie. Okablowanie jest regulowane, więc mogą Państwo sami zdecydować na jakiej wysokości zawisną lampy. Zawieszenie to pasuje do większości lamp marki Vita Copenhagen z wyjątkiem serii Asteria oraz innych lamp z gwintem E27. Zawieszenie należy samodzielnie złożyć, nie wymaga to użycia ani narzędzi, ani kleju. 

Cannonball cluster 2 opis aranżacja

Marka Vita Copenhagen przede wszystkim stawia na wysoką jakość, staranne dopracowanie produktów w każdym detalu oraz niepowtarzalny design. 

Uwaga: Oferta dotyczy tylko zawieszenia, żarówkę i klosz należy dokupić oddzielnie.

Wymiary elementów zestawu:

 

Cluster cannonbal 2 biały wymiary

  • Średnica: 12 cm
  • Waga z opakowaniem: 0.84 kg
  • Długość kabla: 2 x 250 cm

Kluczowe parametry:

Ilość żarówek 2
Kolor biały
Materiał tworzywo sztuczne
Rodzaj gwintu E27

Dostawa i montaż mebli:

Produkty dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonych, atrakcyjnie zapakowanych paczkach w charaterze gift boxów o wymiarach 13,5 x 25 x 13,5 cm. Lampa wymaga szybkiego i łatwego montażu, ktory zajmuje od 5 do 15 minut. 

Kliknij aby pobrać instrukcję montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×