Zawiesie do lamp podwójne Cannonball Black Cluster 2

(kod: 21024) Vita Copenhagen
269 zł + dostawa 10 zł
  • Wysyłka w 3 do 10 dni
  • kod: 21024

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Ilość żarówek 2
Rodzaj gwintu E27
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor czarny

Opis produktu

Zawiesie Cannonball Cluster 2 daje niesamowity efekt wizualny. Jest niezwykle funkcjonalne, ponieważ dzięki dwóm przewodom mogą Państwo zawiesić dwie lampy, posiadając tylko jedno wyprowadzenie elektryki na suficie. Typowa podsufitówka została zastąpiona przez ciekawą silikonową kule, która chowa w sobie wszystkie elementy mocujące. 

Cannonball cluster 2 czarne

Zawieszenie Cannonball Cluster 2 posiada dwa przewody o długości 2,5 m o czarnym oplocie. Okablowanie jest regulowane, więc to Państwo decydują na jakiej wysokości zawiesić lampy. Zawieszenie pasuje do większości lamp marki Vita Copenhagen z wyjątkiem serii Asteria, w której zawieszenie jest już zamontowane, jak i zarówno do innych lamp ze standardowym gwintem E27. Cannonball Cluster 2 należy samodzielnie złożyć, lecz nie wymaga to użycia narzędzi ani kleju. 

Cannonball Cluster 2 czarne aranżacja opis

Producentem zawieszenia jest duńska marka Vita Copenhagen stawiająca na wysoką jakość, dokładność i nietuzinkowy design. 

Uwaga: Oferta dotyczy tylko zawieszenia, żarówki i klosze należy dokupić oddzielnie.

Wymiary elementów zestawu:

 

Cannonball cluster 2 wymiary

  • Średnica: 12 cm
  • Waga z opakowaniem: 0.84 kg
  • Długość kabla: 2 x 250 cm

Kluczowe parametry:

Ilość żarówek 2
Rodzaj gwintu E27
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor czarny

Dostawa i montaż mebli:

Produkty dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonych, atrakcyjnie zapakowanych paczkach w charaterze gift boxów o wymiarach 13,5 x 25 x 13,5 cm. Lampa wymaga szybkiego i łatwego montażu, ktory zajmuje od 5 do 15 minut. 

Kliknij aby pobrać instrukcję montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×