Domek na działkę ogrodową z drewna Nurzyk 4x4 (12,1m2)

(kod: 21632) Produkt wyprodukowany w Polsce
13 399 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 694,95zł

 • Wysyłka do 30 tygodni
 • kod: 21632

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 530
Szerokość [cm] 380
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 12

Opis produktu

Domek z drewna NURZYK idealnie sprawdzi się w przydomowym ogrodzie, czy na działce poza miastem. Domek na działkę może pełnić funkcję domku wyoczynkowego, czy domku na narzędzia. Oferuje 12,1 m2 powierzchni użytkowej do dowolnego zagospodarowania. Całość wykonana jest z wysokiej jakości drewna świerkowego.

Domek na działkę ogrodową z drewna NURZYK 4x4 (12,1m2)

Domek ma 380 cm szerokości, 530 cm głębokości, a jego wysokość waha się między 217 cm a 257 cm. Wewnątrz domku znajduje się jedno niepodzielone pomieszczenie o powierzchni 12,1 m2, w którym z powodzeniem można urządzić salon z aneksem kuchennym, sypialnię, czy schowek na narzędzia. Dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi ułatwią wnoszenie dużych sprzętów, narzędzi, czy mebli. Jedno okno umieszczone na frontowej ścianie wpuszcza do domku naturalne światło, co rozjaśnia i ociepla drewniane wnętrze. Niewątpliwą zaletą domku jest wystające na 150 cm zadaszenie, które zapewnia dodatkowe miejce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dach uchroni przed deszczem i silnym słońcem.

Domek na działkę ogrodową z drewna NURZYK 4x4 (12,1m2)

Konstrukcja została wykonana z wytrzymałego drewna świerku, które cechuje się niebywałą odpornością i trwałością. Wszystkie surowce, jakie wykorzystane zostały do stworzenia domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Domek ma spadzisty dach o nachyleniu 16°, co umożliwia odprowadzenie wody i śniegu. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje podłogi, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Domek na działkę ogrodową z drewna NURZYK 4x4 (12,1m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  380 cm
 • głębokość:  530 cm
 • wysokość szczytu: 257 cm
 • wysokość ściany: 217 - 257 cm
 • długość wypustu dachu: 150 cm

Grubość balika: 

 • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 12,1 m2

Powierzchnia dachu:

 • 23,32 m2

Nachylenie dachu:

 • 16°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 84 cm
 • wysokość: 195,5 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 153 cm
 • wysokość: 99 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 530
Szerokość [cm] 380
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 12

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 producenta Twoje domki nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia narzedziowa na działkę keter skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego tunele foliowe na działkę

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×