Drewniany domek na działkę z daszkiem Robert B 5,5x3

(kod: 21614) Produkt wyprodukowany w Polsce
8 299 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 439,95zł

 • Wysyłka do 20 tygodni
 • kod: 21614

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 340
Szerokość [cm] 554
Wysokość [cm] 214
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach prosty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 15
Waga [kg] 900

Opis produktu

ROBERT B to nietypowy domek domek drewniany, który doskonale sprawdzi się jako bezpieczny schowek na rowery, kosiarki i meble ogrodowe, ale oferuje również pokaźną wiatę. To projekt domku ogrodowego, który rewelacyjnie będzie się prezentował w przydomowym ogródku, czy na działce poza miastem. 

Drewniany domek na działkę z daszkiem ROBERT B 5,5x3

 

Wewnątrz domku znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 6,9 m2. Niewątpliwą zaletą projektu jest wysunięte zadaszenie pokrywające powierzchnię 8,2 m2. Przestrzeń ta może służyć jako niewielki taras, dający możliwość spędzania jeszcze więcej czasu na świeżym powietrzu! Wiata uchroni meble wypoczynkowe przed deszczem, czy blaknięciem, spowodowanym zbyt długim działaniem słońca. Na frontowej ścianie domku znajdują się dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi, które wpuszczają do wnętrza nieco światła dziennego, sprawiając, że staje się jeszcze bardziej klimatyczne. 

Drewniany domek na działkę z daszkiem ROBERT B 5,5x3

Konstrukcja została wykonana z wytrzymałego drewna świerku, które cechuje się niebywałą odpornością i trwałością. Wszystkie surowce, jakie wykorzystane zostały do stworzenia domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Domek ma lekko spadzisty dach o nachyleniu 2°, co umożliwia odprowadzenie wody i śniegu. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie zawiera podłogi, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Domek letniskowy Robert B

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość: 554 cm
 • głębokość:  340 cm
 • wysokość szczytu: 214 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 542 cm
 • głębokość: 300 cm
 • wysokość ściany: 199 - 214 cm

Grubość balika: 

 • 28 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 15,1 m2

Powierzchnia dachu:

 • 18,5 m2

Nachylenie dachu:

 • 2,2°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 151 cm
 • wysokość: 175 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 340
Szerokość [cm] 554
Wysokość [cm] 214
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach prosty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 15
Waga [kg] 900

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia narzedziowa na działkę keter tunele foliowe na działkę

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×