Hanging Tool Rack wieszak na narzędzia ogrodowe

79 zł

Produkt niedostępny

kod: 19600

Opis produktu

Hanging Tool Rack - wieszak na narzędzia ogrodowe - pozwoli na lepsze zorganizowanie przestrzeni w domku narzędziowym, garażu, czy składziku. Posiada 7 haczyków oraz specjalnie wyprofilowane uchwyty, które pozwalają na przechowywanie różnego typu narzędzi ogrodowych oraz wyposażenia.

Wieszak na narzędzia uchwyt Hanging Tool Rack

Wieszak Hanging Tool Rack należy przykręcić do ściany używając czterech otworów umieszczonych w jego podstawie. Na górze wieszaka umieszczona jest poziomica, która pozwoli na bezbłędny montaż w dobrej pozycji.

Wieszak na narzędzia Hanging Tool Rack poziomica

Hanging Tool Rack jest wykonany z wytrzymałego tworzywa w białym kolorze. Na kilku środkowych uchwytach umieszczono gumowe, antypoślizgowe nakładki, które pomogą utrzymać narzędzia ogrodowe. Wieszak idealnie sprawdzi się w domkach ogrodowych Keter - proponowane przez nas linie produktów to Oakland i Fusion, ze względu na konieczność wiercenia w ścianach.

Domki ogrodowe Keter Oakland Fusion

Firma Keter - producent znany na całym świecie  Keter to marka znana na całym świecie, firma tworząca produkty najwyższej jakości od ponad 60 lat. Fabryki które produkują większość przedmiotów są ulokowane w Europie, dzięki czemu ich jakość jest nieporównywalnie wyższa, niż produkty z azjatyckich fabryk. Keter połączył się z dwoma innymi markami: Alibert oraz Curver, tym samym łącząc wszystkie produkty w jedną spójną całość pod wspólnym sztandarem. Duża funkcjonalność oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne cieszą tysiące klientów na całym świecie którzy odpoczywają i korzystają z produktów firmy Keter.

Wieszak na narzędzia Hanging Tool Rack w domku Keter aranżacja

Gwarancja:

Gwarancja na produkt obowiązuje przez dwa lata od daty zakupu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.75
4 opinie
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Barbara

  Produk jest doskonały i spełnia oczekiwanie polecam

 • Wiola

  Solidne wykonanie. Produkt zgodny z opisem. Polecam

 • Ewa

  Wieszak jest bardzo estetycznie wykonany. Mimo, że lekki, to wydaje się wytrzymały. Oprócz uchwytów o dwóch szerokościach (ciemne - węższe, jasne - szersze), posiada jeszcze haczyki montowane niżej. Taka różnorodność mocowania narzędzi sprawia, ze zdejmowanie i odwieszanie ich ni sprawia kłopotu. Wmontowana pośrodku maleńka poziomica ułatwiła montaż. Jedyną trudność, jako osobie bez dużego doświadczenia w montażu, sprawił mi dobór wkrętów. Sześć otworów montażowych schowanych jest w zagłębieniach (kolejny plus w zakresie estetyki) i to ogranicza wielkości wkrętów. Obawy były jednak na wyrost; po obciążeniu wieszak nie spadł!

 • Michal Bronisin

  Świetny stosunek jakość cena
  Montaż bardzo latwy, warto dopasować podkładki pod śruby i wtedy mocowanie pewne.
  Solidny plastik, trzyma i szpadel i szczotki i drobne narzędzia (są haczyki, wystarczy sznurek 5minut i wszystkie akcesoria wiszą)
  Polecam

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na narzędzia ogrodnicze skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia drewniana na narzędzia ogrodowe drewniane skrzynie na narzędzia ogrodowe skrzynia z siedziskiem na narzędzia ogrodowe skrzynia ogrodowa plastikowa na narzędzia technoratan skrzynia na narzędzia ławka ze skrzynią na narzędzia ogrodowe ławka ogrodowa ze skrzynią na narzędzia skrzynie ogrodowe plastikowe na narzędzia skrzynie plastikowe ogrodowe na narzędzia skrzynie ogrodowe na narzędzia z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×