Skrzynia ogrodowa Keter Novel Storage Box 340L

349 zł

Produkt niedostępny

kod: 13933

Opis produktu

Skrzynia ogrodowa Keter Novel Storage Box 340L to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają pojemnej skrzyni. W tym modelu zmieści się wszystko, co w ogrodzie potrzebne – od zabawek, przez narzędzia ogrodowe, po poduszki do foteli i ławek. Należy jednak pamiętać, że w skrzyni można przechowywać przedmioty o wadze do 50 kilogramów. Skrzynia świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach i na dworze. Można jej spokojnie używać w domu, na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Skrzynię ogrodową można też zamknąć na kłódkę, dzięki specjalnie przystosowanej pokrywie.

Podtrzymywanie wieka skrzyni Novel

Skrzynia na taras Keter Novel Storage Box 340L to model wielofunkcyjny. Może służyć nie tylko jako schowek, ale też pełnić funkcje ogrodowej ławki. Pokrywa utrzyma obciążenie do 220 kilogramów – mogą na niej usiąść nawet dwie dorosłe osoby. Skrzynia ogrodowa jest wytrzymała i stabilna, więc możemy się na niej spokojnie rozsiąść. Boczne uchwyty pozwalają na łatwe przeniesienie skrzyni. Z kolei przy klapie znajduje się element, który po otwarciu skrzyni utrzymuje wieko pod kątem prostym. Szary pojemnik z czarną klapą dobrze prezentuje się praktycznie w każdym otoczeniu.

Animacja skrzyni ogrodowej Novel

Skrzynię  ogrodową Novel Storage Box 340L wykonała renomowana firma Keter specjalizująca się w produkcji wyposażenia z tworzywa sztucznego. Materiał użyty do produkcji jest odporny na działanie szkodliwych promieni UV i wodę. Skrzynia do ogrodu Keter Novel Storage Box 340L nie traci koloru i nie trzeba jej w żaden sposób konserwować. Trwałość użytego materiału sprawia, że jest to inwestycja na lata.

Skrzynia ogrodowa Keter Novel Storage

Pojemnik jest wykonany w pełni z tworzywa sztucznego – w jego konstrukcji nie ma żadnych metalowych elementów. Część materiałów użytych do produkcji skrzyni tarasowej pochodzi z przetworzenia surowców wtórnych. Jest to więc produkt przyjazny środowisku. Dobra wentylacja zapewnia, że przechowywane wewnątrz rzeczy są chronione przed wilgocią. Skrzynia ogrodowa przeznaczona jest do samodzielnego montażu, który jest prosty i szybki dzięki załączonej do kompletu instrukcji.

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 62,5 cm
  • długość: 124 cm
  • głębokość: 55 cm

Keter Novel Storage Box - Wymiary

Wymiary wewnętrzne:

  • wysokość: 56,6 cm
  • długość: 115 cm
  • głębokość: 48,2 cm

Pojemność: 340 L

Wymiary paczki:

  • wysokość: 21 cm
  • długość: 119 cm
  • głębokość: 56 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Instrukcja montażu skrzyni ogrodowej Keter Novel Storage

Skrzynia ogrodowa jest dostarczana w jednej paczce. Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu przez jedną osobę na podstawie załączonej instrukcji. Montaż zajmuje maksymalnie kilka minut i nie wymaga stosowania narzędzi. Sugerujemy, aby podczas montażu stosować rękawice ochronne.

Kliknij aby pobrać: Instrukcja montażu Keter NOVEL STORAGE BOX 340L

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×