Letniskowy domek na działkę z drewna Orlik B 4x4 (12,1m2)

(kod: 21634) Produkt wyprodukowany w Polsce
13 099 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 679,95zł

 • Wysyłka do 30 tygodni
 • kod: 21634

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 530
Szerokość [cm] 380
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 12

Opis produktu

Domek letniskowy z drewna ORLIK B rewelacyjne sprawdzi się jako domek wypoczynkowy. Drewniany domek oferuje 12,1 m2 powierzchni, która sprawdzi się jako salon do spotkań w gronie najbliższych, a także letnia sypialnia dla gości, czy w razie potrzeby nawet składzik na na narzędzia. Wykonany z wysokiej jakości drewna gwarantuje bezpieczeństwo i długie użytkowanie.

Letniskowy domek na działkę z drewna ORLIK B 4x4 (12,1m2)

Domek ORLIK B zajmuje obszar o szerokości 380 cm, 530 cm głębokości, a jego wysokość waha się od 205 cm do 257 cm. Wewnątrz domku znajduje się jeden pokój o powierzchni 12,1 m2. Niepodzielne pomieszczenie daje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Na frontowej ścianie domku są umiejscowione dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi oraz jedno otwierane okno. Dodatkowo, na ścianie bocznej znajduje się duże okno. Dzięki takiemu rozwiązaniu do wnętrza wpada dużo promieni słonecznych, co sprawia, że wnętrze jest jeszcze bardziej klimatyczne i przyjazne dla osób korzystających. Wysunięty na 150 cm dach doskonale ochroni przed deszczem ławkę, niewielki stolik czy rower.

Letniskowy domek na działkę z drewna ORLIK B 4x4 (12,1m2)

Konstrukcja wykonana z drewna świerku syberyjskiego jest niezwykle solidna i trwała oraz odporna na wszelkie niekorzystne czynniki zewnętrzne. Gruby 58 milimetrowy balik zapewnia zwiększoną stabilność oraz zmniejsza stopień przenikania ciepła. Dodatkowo, spadzisty dach ułatwia szybsze odprowadzanie zalegających opadów atmosferycznych. Wszystkie elementy konstrukcyjne są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Domek ORLIK B dostarczany jest do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować stosując farby i preparaty zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje podłogi, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Letniskowy domek na działkę z drewna ORLIK B 4x4 (12,1m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  380 cm
 • głębokość dachu:  530 cm
 • głębokość: 380 cm
 • wysokość szczytu: 257 cm
 • wysokość ściany: 205 - 257 cm
 • długość wypustu dachu: 150 cm

Grubość balika: 

 • 58 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 12,1 m2

Powierzchnia dachu:

 • 23,32 m2

Nachylenie dachu:

 • 16°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 142,5 cm
 • wysokość: 195,5 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 76,5 cm,153 cm
 • wysokość: 99 cm, 99 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 530
Szerokość [cm] 380
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 12

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia narzedziowa na działkę keter skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego tunele foliowe na działkę

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×