Malowany domek do ogrodu z drewna Malwa

(kod: 21739) Megiw 4 Garden
7 500 zł 7 119 zł + dostawa 159 zł

Kup na raty: 20 x 363,90zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21739

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 254
Głębokość [cm] 260
Wysokość [cm] 259
Materiał drewno
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 6

Opis produktu

Niezwykle urokliwy, utrzymany w nowoczesnym stylu domek sprawdzi się w przydomowym ogródku lub na działce poza miastem. Może pełnić funkcję miejsca wypoczynkowego lub schowka na akcesoria ogrodowe. 

Konstrukcja domku została wykonana z popularnego wśród klientów drewna świerkowego. Zapewni to wieloletnie i komfortowe użytkowanie. Wnętrze domku o powierzchni 6,11 m2 można przeznaczyć na niewielkie biuro, sypialnię, czy mały salon z aneksem kuchennym, lub schowek na narzędzia. Na frontowej ścianie domku znajdują się jednoskrzydłowe, zabudowane drzwi. 

Malowany domek do ogrodu z drewna Malwa

Na zdjęciu ukazany został domek w wersji z pojedynczymi drzwiami oraz dostawką.

Domek Malwa został wyposażony w jednospadowy dach pokryty papą asfaltową. Materiał ten jest niezwykle lekki, wytrzymały, wodoodporny i wodoszczelny. Zabezpieczy wnętrze domku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zalecamy jednak pokrycie papą samoprzylepną.

Oferowany domek oferowany jest ze ścianami dwukrotnie pomalowanymi lazurą zabezpieczającą i nadającą kolor marki Adler. Malowane są tylko ścianki domku, zaś podłoga oraz dach nie posiadają tego typu zabezpieczenia.Dostępne są dwa kolory wykończenia: jany dąb+antracyt oraz jasny szary+antracyt. Domek dostępny jest również w wersji surowej oraz z dwuskrzydłowymi drzwiami. 

Malowany domek do ogrodu z drewna Malwa

Oferowany domek nie posiada dostawki ukazanej na powyższym zdjęciu - istnieje możliwość zakupienia jej jako elementu dodatkowego.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.Przed postawieniem domku niezbędne jest przygotowanie podłoża (utwardzenie poprzez betonowe podłoże lub kostkę brukową) - konstrukcja nie może być postawiona bezpośrednio na ziemi.

Domek letniskowy z drewna nie posiada podłogi - zakupić można jako element dodatkowy domku za dopłatą. Podłoga składa się z desek boazeryjnych o grubości 16mm wspartych na legarach podłogowych.

Postawienie domku ogrodowego Malwa nie wymaga pozwolenia budowlanego.

Zalety domku:

 • łatwy w montażu
 • nie wymaga pozwolenia budowlanego
 • wykonany z trwałych materiałów
 • nowoczesny projekt
 • możliwość zamówienia wersji malowanej

Do domku zakupić można elementy dodatkowe:

 • podłoga
 • papa do pokrycia dachu
 • dostawka (151x254cm lub 251x253cm)

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Malwa - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 259 cm
 • szerokość: 259,4 cm
 • głębokość: 253,8 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 244,4 cm
 • głębokość: 250 cm

Grubość ścian:

 • 28 mm

Grubość dachu:

 • 16 mm

Powierzchnia podłogi: 

 • 6,11 m2

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 85,4 cm
  wysokość: 186,7 cm

Materiał:

 • ściany oraz dach: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa asfaltowa
 • drzwi: drewno świerkowe

Wykończenie ścian

 • malowane: jasny dąb+antracyt
 • malowane: jasny szary+antracyt

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 254
Głębokość [cm] 260
Wysokość [cm] 259
Materiał drewno
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 6

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta). 

Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi. Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka).

Wymagane narzędzia to:

Montaż domku Megiw

Zobacz jak przygotować się do montażu domku ogrodowego - Przygotowanie do montażu drewnianego domku ogrodowego

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×