Nowoczesny domek letniskowy z drewna Kruk D 8x3 (22,5m2)

(kod: 21640) Produkt wyprodukowany w Polsce
13 399 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 694,95zł

  • Wysyłka do 30 tygodni
  • kod: 21640

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 320
Szerokość [cm] 770
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 22,5

Opis produktu

Bardzo przestronny domek drewniany KRUK D o ładnej prezencji i dużej funkcjonalności. W jego skład wchodzą dwa pomieszczenia zamknięte o oddzielnych wejściach oraz wiata. Domek ogrodowu został wykonany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje wieloletnie i komfortowe użytkowanie. Domek świetnie sprawdzi się jako miejsce do letniego wypoczynku. 

Wewnątrz domku znajdują się dwa pomieszczenia o powierzchni 9m2 oraz 4,5 m2. W większym pokoju można urządzić salon z aneksem kuchennym lub sypialnię, a w mniejszym łazienkę, czy schowek na narzędzia. Każde pomieszczenie posiada oddzielne wejście. Do większego prowadzą dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi, natomiast do mniejszego jednoskrzydłowe.

Dodatkowym atutem domku jest zadaszenie pokrywające 9 m2 powierzchni. Wiatka zapewnia miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dach zabezpieczy nas przed deszczem, a meble wypoczynkowe przed blaknięciem, spowodowanym zbyt długim wystawieniem na działanie słońca. 

Nowoczesny domek letniskowy z drewna KRUK D 8x3 (22,5m2)

Domek wykonany jest z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego. Gatunek ten jest charakterystyczny dla obszarów klimatu surowego. Wzrastając w warunkach niskiej temperatury oraz wilgotności nabiera niebywałej odporności na szereg niekorzystnych czynników. Domek jest dostarczany do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować farbami i preparatami przeznaczonymi do malowania i ochrony drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta

Uwaga! Oferta nie obejmuje paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Nowoczesny domek letniskowy z drewna KRUK D 8x3 (22,5m2)

Wymiary zewnętrzne:

  • szerokość:  470 cm
  • głębokość: 320 cm

Grubość balika: 

  • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

  • 22,5 m2

Powierzchnia dachu:

  • 24,75 m2

Materiał:

  • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 320
Szerokość [cm] 770
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 22,5

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×