Przyścienny schowek ogrodowy z drewna Klon 120x150

(kod: 21721) Megiw 4 Garden
1 700 zł 1 309 zł + dostawa 159 zł

Kup na raty: 20 x 73,40zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21721

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał drewno
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 1,5
Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 150
Wysokość [cm] 224
Dach spadzisty
Drzwi pojedyncze

Opis produktu

Niezwykle funkcjonalny i niewielki domek narzędziowy w formie przybudówki sprawdzi się w ogrodzie każdej wielkości. Schowek na narzędzia zapewni dodatkowe miejsce na przechowywanie narzędzi i sprzętów ogrodowych. Zabezpieczy akcesoria ogrodowe przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

Domek wykonany z popularnego wśród wyrobów ogrodowych drewna świerkowego. Oferuje 1,65 m2 powierzchni użytkowej. Na frontowej ścianie domku umieszczono pełne, zabudowane, dwusrzydłowe drewniane drzwi otwierane na zewnątrz, co pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. 

Domek pokrywa pulpitowy dach pokryty papą bitumiczną. Materiał ten jest niezwykle lekki i wytrzymały. Gwarantuje wodoszczelność i wodoodporność. Zalecamy pokrycie dachu gontem maksymalne 2 lata po montażu. Za dodatkową opłatą oferujemy gont w czterech kolorach: czerwonym, zielonym, brązowym i czarnym. 

Domek Klon

Domek dostarczany do klienta w wersji surowej. Należy przeprowadzić impregnację we własnym zakresie. Drewno po impregnacji staje się odporne na szkodniki, grzyby i wilgoć. Pozwala to zachować niezmienioną jakość produktu przez wiele lat. Sprawdzą się do tego produkty przeznaczone do impregnacji drewna, których kolor dobrać można według własnych upodobań. Zabieg wykonać należy przed pierwszą zimą. 

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. Przed postawieniem domku niezbędne jest przygotowanie podłoża (utwardzenie poprzez betonowe podłoże lub kostkę brukową) - konstrukcja nie może być postawiona bezpośrednio na ziemi.

Schowek na narzędzia z drewna nie posiada podłogi.

Postawienie domku ogrodowego na narzędzia Klon nie wymaga pozwolenia budowlanego.

Zalety domku:

 • łatwy w montażu
 • nie wymaga pozwolenia budowlanego
 • wykonany z trwałych materiałów
 • dwudzielne drzwi
 • możliwość montażu przy ścianie

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Klon - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 224 cm
 • szerokość: 120cm
 • głębokość: 150 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 116 cm
 • głębokość: 142 cm

Grubość ścian:

 • 19 mm

Grubość drzwi:

 • 45 mm

Powierzchnia podłogi: 

 • 1,65 m2

Wymiary modułu drzwi:

 • szerokość: 88,7 cm
 • wysokość: 90 cm (łącznie 180 cm)

Materiał:

 • ściany oraz dach: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna
 • drzwi: drewno świerkowe

Wykończenie:

 • surowe

 

Kluczowe parametry:

Materiał drewno
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 1,5
Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 150
Wysokość [cm] 224
Dach spadzisty
Drzwi pojedyncze

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi. Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka).

Wymagane narzędzia to:

Montaż domku Megiw

Zobacz jak przygotować się do montażu domku ogrodowego - Przygotowanie do montażu drewnianego domku ogrodowego

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

drewniany stół ogrodowy z ławkami ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×