Drewniany schowek ogrodowy przyścienny Klon 120x250

(kod: 21723) Megiw 4 Garden
2 200 zł 1 519 zł + dostawa 219 zł

Kup na raty: 20 x 86,90zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21723

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 200
Wysokość [cm] 224
Materiał drewno
Dach spadzisty
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 3

Opis produktu

W prawdziwym ogrodzie nie może zabraknąć domku narzędziowego, który ułatwi zachowanie porządku i  pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca. Wytrzymały materiał oraz stabilna konstrukcja zabezpieczą narzędzia ogrodowe, sprzęty ogrodowe, meble, czy rowery. Przyścienny schowek na narzędzia Klon jest idealnym rozwiązaniem do każdego ogrodu.

Trwały domek narzędziowy Klon o powierzchni 2,8 m2 wykonano z doskonale prezentującego się drewna świerkowgo.  Domek zabezpieczy wszelkiego rodzaju sprzęty ogrodowe przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Domek został wyposażony w zabudowane drewniane dwudzielne drzwi otwierane na zewnątrz, co pozwoli maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dach domku pokrywa papa bitumiczna, która jest niezwykle lekkim i wytrzymałym materiałem krycia. Zalecamy pokrycie dachu gontem maksymalnie 2 lata po montażu. Możliwe jest nabycie gontu za dodatkową opłatą. Gont dostępny jest w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, brązowym i czarnym.

Drewniany schowek ogrodowy przyścienny Klon 120x250

Domek sprzedawany jest w wersji surowej. Należy przeprowadzić impregnację we własnym zakresie. Drewno po impregnacji staje się odporne na szkodniki, grzyby oraz wilgoć. prawdzą się do tego produkty przeznaczone do impregnacji drewna, których kolor dobrać można według własnych upodobań. Zabieg wykonać należy przed pierwszą zimą.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. Przed postawieniem domku niezbędne jest przygotowanie podłoża (utwardzenie poprzez betonowe podłoże lub kostkę brukową) - konstrukcja nie może być postawiona bezpośrednio na ziemi.

Schowek na narzędzia z drewna nie posiada podłogi.

Postawienie domku ogrodowego na narzędzia Klon nie wymaga pozwolenia budowlanego.

Zalety domku:

 • łatwy w montażu
 • nie wymaga pozwolenia budowlanego
 • wykonany z trwałych materiałów
 • dwudzielne drzwi
 • możliwość montażu przy ścianie

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Klon - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 224 cm
 • szerokość: 120 cm
 • głębokość: 250 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 116 cm
 • głębokość: 242 cm

Grubość ścian:

 • 19 mm

Grubość drzwi:

 • 45 mm

Powierzchnia podłogi: 

 • 2,8 m2

Wymiary modułu drzwi:

 • szerokość: 88,7 cm
 • wysokość: 90 cm (łącznie 180 cm)

Materiał:

 • ściany oraz dach: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna
 • drzwi: drewno świerkowe

Wykończenie:

 • surowe

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 200
Wysokość [cm] 224
Materiał drewno
Dach spadzisty
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 3

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi. Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka).

Wymagane narzędzia to:

Montaż domku Megiw

Zobacz jak przygotować się do montażu domku ogrodowego - Przygotowanie do montażu drewnianego domku ogrodowego

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

drewniany stół ogrodowy z ławkami producent drewnianych skrzynek ogrodowych

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×