Schowek do ogrodu drewniany Klon 120x200

(kod: 21722) Megiw 4 Garden
1 900 zł 1 419 zł + dostawa 159 zł

Kup na raty: 20 x 78,90zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21722

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 200
Wysokość [cm] 224
Materiał drewno
Dach spadzisty
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 2

Opis produktu

Drewniany schowek do ogrodu w formie przybudówki jest idealnym rozwiązaniem do ogrodu każdej wielkości. Ułatwi zachować porządek w ogrodzie oraz pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w garażu, czy piwnicy. Oferuje 2,23 m2 powierzchni użytkowej. Zabezpieczy wszelkie akcesoria ogrodowe przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Domek wykonany z popularnego drewna świerkowego. Domek posiada jednoskrzydłowe, zabudowane dwudzielne drzwi otwierane na zewnątrz. Pozwoli to maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Domek ma spadzisty dach, co ułatwia odprowadzanie zalegających opadów atmosferycznych. Dach pokryty jest papą bitumiczną, która jest niezwykle lekkim i wytrzymałym materiałem krycia. Zapewnia wodoorponość oraz wodoszczelność. Zalecamy jednak pokrycie dachu gontem w ciągu dwóch lat od montażu. Możliwe jest nabycie gontu za dodatkową opłatą. Gont dostępny jest w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, brązowym i czarnym. 

Schowek do ogrodu drewniany Klon 120x200

Drewniane elementy domku nie zostały poddane procesowi impregnacji. Należy go przeprowadzić we własnym zakresie. Drewno po impregnacji staje sie odporne na szkodniki, grzyby i wilgoć. Pozwala to zachować niezmienioną jakość produktu przez wiele lat. Sprawdzą się do tego produkty przeznaczone do impregnacji drewna, których kolor dobrać można według własnych upodobań. Zabieg wykonać należy przed pierwszą zimą.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. Przed postawieniem domku niezbędne jest przygotowanie podłoża (utwardzenie poprzez betonowe podłoże lub kostkę brukową) - konstrukcja nie może być postawiona bezpośrednio na ziemi.

Schowek na narzędzia z drewna nie posiada podłogi.

Postawienie domku ogrodowego na narzędzia Klon nie wymaga pozwolenia budowlanego.

Zalety domku:

 • łatwy w montażu
 • nie wymaga pozwolenia budowlanego
 • wykonany z trwałych materiałów
 • dwudzielne drzwi
 • możliwość montażu przy ścianie

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Klon - wymiary

 

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 224 cm
 • szerokość: 120 cm
 • głębokość: 200 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 116 cm
 • głębokość: 192 cm

Grubość ścian:

 • 19 mm

Grubość drzwi:

 • 45 mm

Powierzchnia podłogi: 

 • 2,23 m2

Wymiary modułu drzwi:

 • szerokość: 88,7 cm
 • wysokość: 90 cm (łącznie 180 cm)drz

Materiał:

 • ściany oraz dach: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna
 • drzwi: drewno świerkowe

Wykończenie:

 • surowe

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 200
Wysokość [cm] 224
Materiał drewno
Dach spadzisty
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 2

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi. Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka).

Wymagane narzędzia to:

Montaż domku Megiw

Zobacz jak przygotować się do montażu domku ogrodowego - Przygotowanie do montażu drewnianego domku ogrodowego

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter skrzynie ogrodowe skrzynie do ogrodu na sprzet

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×