Keter Brushwood Storage Box 455L - skrzynia ogrodowa jasno szara

539 zł

Produkt niedostępny

kod: 17032

Opis produktu

Wyjątkowa skrzynia ogrodowa Keter Brushwood Storage Box 455 L firmy Keter jest doskonałym pomysłem na przechowywanie przedmiotów na zewnątrz. Kufer ogrodowy z tworzywa sztucznego to nowoczesne rozwiązanie, aczkolwiek model Brushwood Storage Box wyróżnia się tym, że zastosowany materiał doskonale imituje drewno. Skrzynia ma kolor jasno-szary.

Solidne wieko skrzyni ogrodowe Brushwood Box 455L

Skrzynię można postawić w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Ciekawą funkcjonalnością skrzyni oprócz oczywiście wygodnego przechowywania różnych przedmiotów, jest także możliwość wykorzystania skrzyni jako siedziska. Mogą na niej usiąść i wypoczywać dwie dorosłe osoby, gdyż wieko wytrzyma do 365 kg. Natomiast wnętrze wytrzyma obciążenie do 50 kg.

Zbliżenie na strukturę skrzyni Brushwood Storage Box 455L

Duża pojemność, bo aż 455 L to istotna zaleta skrzyni ogrodowej Keter Brushwood Box. W skrzyni można schować poduszki do mebli ogrodowych, zabawki dziecięce, akcesoria do grilla i inne przedmioty, które przydadzą się podczas odpoczynku w sezonie letnim. Skrzynia została tak skonstruowana, aby przechowywane w niej przedmioty pozostały suche. Do środka nie przedostanie się deszcz, a dyskretne wentylatory zapobiegną zbieraniu się wilgoci. Przy wieku zamontowano siłowniki ułatwiające bezpieczne otwieranie skrzyni.

Poniżej przedstawiono warianty kolorystyczne skrzyni Keter Brushwood.

Kolory skrzyni Brushwood

Skrzynia do ogrodu Brushwood Storage Box pochodzi od producenta Keter – firma ta jest znana z wysokiej jakości mebli i akcesoriów z tworzyw sztucznych. Wykonanie z tworzywa odpornego na niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, promienie UV i temperatury, wpływa na długą żywotność produktu. Kufer ogrodowy Keter Brushwood Storage Box nie wymaga konserwacji i łatwo się go myje. Przedstawiona skrzynia Keter Brushwood jest jasno-szara. Ten model występuje także w kolorze brązowym i ciemnym szarym

Animacja skrzyni Brushwood

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe, Keter skrzynie ogrodowe, skrzynie ogrodowe opinie

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary skrzyni ogrodowej Brushwood Storage Bx 455L

Wymiary zewnętrzne:

 • Szerokość: 145 cm
 • Głębokość: 70 cm
 • Wysokość: 60 cm

    Waga: 15,5 kg

Wymiary wewnętrzne:

 • Szerokość: 135 cm
 • Głębokość: 59 cm
 • Wysokość: 54 cm

Pojemność 455 L

Wymiary paczki:

 • Wysokość: 15 cm
 • Szerokość: 74 cm
 • Długość: 147 cm
   

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Instrukcja obsługi Skrzynia Brushwood Keter

Skrzyniaogrodowa Brushwood Strorage Box dostarczana jest w jednej paczce. W przesyłce znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu skrzyni oraz instrukcja z ilustracjami. Nie wymagane są żadne specjalistyczne narzędzia - wystarczy śrubokręt krzyżakowy. Sugerujemy stosowanie rękawic roboczych.

Pacza ze skrzynią Brushwood Keter

Kliknij aby pobrać: Instrukcja montażu Keter Keter Brushwood Storage Box 455L - skrzynia ogrodowa jasno szara

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×