Springwood 302L - skrzynia na balkon

279 zł

Produkt niedostępny

kod: 15872

Opis produktu

Springwood 302L - skrzynia na balkon to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują funkcjonalnego rozwiązania, by schować swoje akcesoria. Wspaniale prezentuje się nie tylko na balkonie, ale też w ogrodzie, czy na tarasie. Wykonana została przez znaną firmę Keter współpracującą z markami Curver i Allibert.

Faktura drewna w skrzyni na balkon Springwood

Skrzynia Springwood wykonana została z bardzo odpornego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Przypomina ono drewno i jest całkowicie wodoporporne, odporne na promienie UV i zmienną temperaturę. Może stać na dworze przez cały rok, a farba nie będzie się łuzszczyć, ani nie zblednie. Dodatkowo pokrywa jest tak wytrzymała, że wytrzyma do 250kg obiążenia. Wnętrze jest w stanie pomieścić akcesoria do wagi 40kg.

Dzięki szczelnemu i przemyślanemu zamknięciu skrzynia na balkon Springwood zapewnia suche i wentylowane środowisko wewnątrz. Sprawia to, że nie musimy martwić się o akcesoria trzymane wewnątrz. Czas, który należy poświęcić skrzyni jest naprawdę minimalny. Montaż trwa kilka minut, a produktu nie impregnuje się, ani nie konserwuje. Już po złożeniu jest gotowy do użytku.

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary skrzyni na balkon Springwood

Wymiary zewnętrzne:

  • Wysokość: 57 cm
  • Długość: 123 cm
  • Szerokość: 53,5 cm

Pojemność: 302 L

Wymiary paczki:

  • Długość: 125 cm
  • Szerokość: 55 cm
  • Wysokość: 13 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Instrukcja montażu Springwood skrzynia

Skrzynia na balkon Springwood dostarczana jest poprzez firmę kurierską w jednej paczce. Przeznaczona jest do szybkiego montażu zajmującego najwyżej 10 minut. Nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. 

Czytelną instrukcję możemy pobrać pod tym linkiem:  Instrukcja montażu skrzyni Springwood

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×