Skrzynia ogrodowa z drewna KDI 190x80

(kod: 21720) Megiw 4 Garden
900 zł 790 zł + dostawa 159 zł

Kup na raty: 20 x 47,45zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21720

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 78
Wysokość [cm] 72
Materiał drewno
Struktura płaska
Waga [kg] 70
Szerokość [cm] 188

Opis produktu

Niezwykle pojemna drewniana skrzynia ogrodowa sprawdzi się w każdym ogrodzie. Skrzynia do ogrodu będzie idealna do przechowywania narzędzi ogrodowych, poduszek, pokrowców na meble, czy zabawek.  Zapewni swobodny i szybki dostęp do akcesoriów ogrodowych oraz zabezpieczy je przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. 

Skrzynia ogrodowa z drewna KDI 190x80

Dzięki schowkom ogrodowym uchronią Państwo swoje narzędzia przed korozją oraz zaoszczędzą miejsce w garażu, czy piwnicy. Skrzynia została wykonana z wysokiej jakości drewna świerkowego o grubości 19 mm. Zamykana jest pochyłym wiekiem pokrytym blachą ocynkowaną. Ocynkowanie zapewniło jej odporność na korozję. Drewno zostało poddane procesowi impregnacji. Impregnacja sprawia, że drewno staje się odporne na szkodniki, grzyby i wilgoć. Gwarantuje do zachowanie niezmienionej jakości produktu przez wiele lat.

Skrzynia ogrodowa z drewna KDI 190x80

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. Przed postawieniem produtu niezbędne jest przygotowanie podłoża (utwardzenie poprzez betonowe podłoże lub kostkę brukową) - konstrukcja nie może być postawiona bezpośrednio na ziemi.

Wymiary elementów zestawu:

Skrzynia ogrodowa z drewna KDI 190x80

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 72 cm
 • szerokość: 188 cm
 • głębokość: 78 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 176 cm
 • głębokość: 70 cm

Grubość ścian:

 • 19 mm

Materiał:

 • ściany: drewno świerkowe
 • wieko: drewno świerkowe
 • pokrycie wieka: blacha ocynkowana

Wykończenie:

 • surowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 78
Wysokość [cm] 72
Materiał drewno
Struktura płaska
Waga [kg] 70
Szerokość [cm] 188

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż domku Megiw

Jeśli interesuje Państwa montaż skrzyni - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×