Tunel foliowy mini - 3m * 1,2m * 0,6m

(kod: 09330) Lemar
97 zł 89 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 48h
 • kod: 09330

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 300
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 120
Wysokość [cm] 60
Powierzchnia [m2] 3,6
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie suwak
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 300
Szerokość [cm] 120
Wysokość [cm] 60
Stelaż PCV

Opis produktu

Prosty i funkcjonalny mini tunel ogrodowy przeznaczony do przydomowej uprawy warzyw. Prosta konstrukcja stelaża wykonana jest z białych rurek PCV o średnicy 20mm. Nie ulega ona korozji, jest odporna na różnice temperatur. 

Tunel ogrodowy pokryty został folią perforowaną. Grwaratuje ona najlepsze warunki do uprawy róznego rodzaju roślin. Folia perforowana zapewnia właściwą gospodarkę wodną. W ciągu zimniejszych dni utrzymauje wyższą temperaturę we wnętrzu, chroni rośliny przed przymrozkami oraz wiatrami.

Perforcja zapewnia prawidłową wentylację, która zmiejsza podatnośc roslin na chroby a także przyspiesza i zwiększa plony.

Zamawiając Tunel foliowy mini - 3m * 1,2m * 0,6m otrzymują Państwo:

 • rurki i złączki
 • folię perforowaną
 • 2 metalowe szpilki montażowe
 • instrukcję montażu w języku polskim
 • GWARANCJĘ 24 miesiące

Wymiary elementów zestawu:

 • długość: 3m (lub 6m w wersji dłuższej)
 • szerokość: 1,2m
 • wysokość: 60cm
 • powierzchnia upraw: 3,6m2 (lub 7,2 m2 w wersji dłuższej)

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 300
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 120
Wysokość [cm] 60
Powierzchnia [m2] 3,6
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie suwak
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 300
Szerokość [cm] 120
Wysokość [cm] 60
Stelaż PCV

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest w jednej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu - należy kołki z rurek wbić w ziemię, następnie włożyć do nich rurki, poprzeczki i odpowiednio wygiąć. Na całość nakładany folię i związujemy. 

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczna gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
3 opinie
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
 • badzia

  Zalety-wady tunelu zauważę w trakcie użytkowania. Na chwilę obecną stwierdzam jedynie, że jest nieco inny od tego, który miałam dotąd przez wiele lat. Ten ma jednolite łuki, nie łączone w połowie i grubsze. Myślę, że będzie mocniejszy, stabilniejszy. Jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi i jaki będzie w montażu. Obiecuję, że w czerwcu br. napiszę jak się sprawdził, za rok o tej porze, przed rozpoczęciem sezonu, mogę opinię powtórzyć.

  Jeśli zaś chodzi o zamawianie, procedury zakupu, przesyłki, płatności to tylko takich sobie życzyć. Szybko,solidnie ,uprzejmie. Nic dodać, nic ująć.

 • Elżbieta

  Bardzo praktyczny i uniwersalny można ustawić w każdym miejscu łatwy do rozłożenia można go skraca

 • Ewa

  Kupiłam większy tunel, bo 6-metrowej długości. Muszę więcej po prostu siać no i plewić, ale od tego mam męża. Sklep wiarygodny, bardzo szybko zrealizował moje zamówienie. Szybko wypisałam tunel, bo w innych sklepach.pl zamówienia realizują przez miesiąc i bałam się, że tunel przyjdzie mi w trakcie lata.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×