Acorn Stal Chrom lampa wisząca szklany klosz czarny

(kod: 20982) Vita Copenhagen
359 zł + dostawa 10 zł

Kup na raty: 20 x 18,45zł

  • Wysyłka w 2 do 10 dni
  • kod: 20982

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 14
Wysokość [cm] 16
Materiał szkło lub (i) tworzywo sztuczne lub (i) aluminium
Kolor czarny lub (i) przezroczysty lub (i) chrom
Długość przewodu [cm] 210
Ilość żarówek 1
Rodzaj gwintu E27
Typy oświetlenia lampa sufitowa

Opis produktu

Lampa Acorn to perfekcyjna harmonia stylowego szkła z metalowymi dodatkami. Idealne lampy do małych eleganckich pomieszczeń lub zgrupowane w piękne klastery do większych pomieszczeń. Projektant przy tworzeniu lampy Acorn kierował się naturą, stąd jej kształt zbliżony do kształtu żołędzi z silikonową czapeczką. Klosz tej lampy wykonany został z wysokiej jakości przezroczystego szkła, a wnętrze wykończono chromowanym metalem. Żarówka świeci równomiernym, nastrojowym światłem.  

Lampa Acorn czarna aranżacja

Do lampy należy dokupić odpowiednie zawieszenie oraz żarówkę. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć 3 rodzaje podstawowych zawieszeń sufitowych. Zawieszenie Cord Set z tekstylnym oplotem o długości kabla 2.1m ma osłonkę sufitową w kształcie stożka wykonaną z tworzywa sztucznego. Zawieszenie Rossette o długości kabla 2.1m ma płaską osłonkę sufitową wykonaną ze stali. Natomiast zawieszenie Cannonball o długości kabla 2.5m ma osłonkę sufitową w kształcie kuli wykonaną z silikonu. Dodatkowym zawieszeniem są ramiona Willow umożliwiające zawieszenie lampy na ścianie. Polecaną żarówką do lampy Acorn jest żarówka LED A++ 45mm 2W.

Czarna lampa acorn chrom

Lampa Acorn dostępna w kolorze czarnym z trzema różnymi metalicznymi wykończeniami - chromu, mosiądzu i miedzi. Dzięki dokupieniu specjalnych zawieszeń dostępnych w kolorze czarnym i białym, możliwe jest zgrupowanie lamp w piękne klastery po 2 - Cannonbal Cluster 2 lub po 3 - Cannonbal Cluster 3 lampy. Istnieje również możliwość zawieszenia dwóch lamp na ścianie na ramach ściennych Willow Double.

Lampa acorn czarna steel

W wyborze lampy niezwykle pomocna będzie aplikacja mobilna VITA Unfold at home, która pozwala na sfotografowanie lamp z kolekcji VITA w swoim własnym wnętrzu. Aplikacja wykorzystuje system rzeczywistości rozszerzonej. Korzysta z obrazu z kamery, na który nakłada generowaną w czasie rzeczywistym grafikę 3D lamp producenta Vita Copenhagen. Aplikacja dostępna do pobrania za darmo

 

 

 

Uwaga: Sprzedaż dotyczy tylko klosza. Żarówkę i zawieszenie należy dokupić oddzielnie.

Wymiary elementów zestawu:

Lampa acorn czarny chrom

  • Średnica: 14 cm
  • Wysokość: 16 cm
  • Długość kabla: 210 cm, 250 cm
  • Waga z opakowaniem: 0.69 kg

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 14
Wysokość [cm] 16
Materiał szkło lub (i) tworzywo sztuczne lub (i) aluminium
Kolor czarny lub (i) przezroczysty lub (i) chrom
Długość przewodu [cm] 210
Ilość żarówek 1
Rodzaj gwintu E27
Typy oświetlenia lampa sufitowa

Dostawa i montaż mebli:

Produkty dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonych, atrakcyjnie zapakowanych paczkach w charaterze gift boxów o wymiarach 17,3x17,3x17,3 cm. Lampa wymaga szybkiego i łatwego montażu, ktory zajmuje od 5 do 15 minut. 

Instrukcja montażu-pdf

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×