Wygodny domek ogrodowy Modraszka A 4x4 (13,84m2)

(kod: 21628) Produkt wyprodukowany w Polsce
9 999 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 524,95zł

 • Wysyłka do 20 tygodni
 • kod: 21628

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 550
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 14

Opis produktu

Domek drewniany MODRASZKA A to najpopularniejszy model domku letniskowego. Prosta bryła o powierzchni użytkowej 13,84 m2 z wysuniętym zadaszeniem idealnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku na działce, czy schowek na narzędzia. Jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale również estetyczny i przyozdobi każdy ogród. 

Domek ma 400 cm szerokości, 550 cm głębokości oraz 257 cm wysokości. Wewnątrz domku znajduje się jedno nieprzedzielone pomieszczenie o powierzchni 13,8 m2. Dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi zwiększają komfort użytkowania. Wniesiemy przez nie narzędzia ogrodowe, meble wypoczynkowe, a nawet duże sprzęty. Liczne okna rozjaśniają i ocieplają wnętrze oraz sprawiają, że staje się jeszcze bardziej klimatyczne. Zadaszenie wysunięte na 150 cm oferuje dodatkowe miejce do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zabezpieczy przed deszczem, silnym słońcem, a meble wypoczynkowe przed blaknięciem spowodowanym zbyt długim wystawieniem na działanie słońca. 

Wygodny domek ogrodowy MODRASZKA A 4x4 (13,84m2)

Konstrukcja domku została wykonana z 40 milimetrowych bali świerkowych. Drewno importowane z dalekiej Rosji, dojrzewając w surowych warunkach nabyło niezwykłej wytrzymałości, trwałości oraz odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne. Domek posiada praktyczny, dwuspadowy dach, dzięki któremu opady atmosferyczne nie zalegają na jego powierzchni. Domek jest dostarczany do Klienta w wersji "naturalnej". można go malować farbami i preparatami przeznaczonymi do malowania drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Domek MODRASZKA A nie zawiera w zestawie paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem, ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Wygodny domek ogrodowy MODRASZKA A 4x4 (13,84m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  400 cm
 • głębokość:  550 cm
 • wysokość szczytu: 257 cm
 • wysokość ściany: 211 - 257 cm
 • długość wypustu dachu: 150 cm

Grubość balika: 

 • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 13,84 m2

Powierzchnia dachu:

 • 25,3 m2

Nachylenie dachu:

 • 15°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 139 cm
 • wysokość: 168 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 76,5 cm, 153 cm
 • wysokość: 99 cm, 99 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 550
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 14

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×