Wygodny domek z drewna na działkę Orzeł A 5x4 (17,26m2)

(kod: 21619) Produkt wyprodukowany w Polsce
18 899 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 969,95zł

 • Wysyłka do 30 tygodni
 • kod: 21619

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 600
Szerokość [cm] 500
Wysokość [cm] 268
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 17

Opis produktu

Domek letniskowy ORZEŁ A oferuje ponad 17 m2 niepodzielonej powierzchi użytkowej, którą można zaadaptować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Domek z drewna na działkę jest niezwykle przestronny, a dzięki licznym przeszkleniom również słoneczny i klimatyczny. Doskonale sprawdzi się jako domek letniskowy na działkę rekreacyjną.

W domku znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 17,26 m2, które może służyć np. jako pokój dzienny z aneksem kuchennym lub sypialnia. Do domku prowadzą pojedyncze, przeszklone drzwi. Dodatkowo na ścianie frontowej i ścianie bocznej znajdują się trzy duże okna, które zapewniają stały dostęp światła dziennego, co rozjaśnia i ociepla drewniane wnętrze domku oraz sprawia, że staje się jeszcze bardziej klimatyczne. Zaletą jego również jest spora wiata, pod którą można wypoczywać na świeżym powietrzu w ciepłe dni.

Wygodny domek z drewna na działkę ORZEŁ A 5x4 (17,26m2)

Konstrukcja domku została wykonana z 58 milimetrowych bali świerkowych. Drewno importowane z dalekiej Rosji, dojrzewając w surowych warunkach nabyło niezwykłej wytrzymałości, trwałości oraz odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne. Domek posiada praktyczny, dwuspadowy dach, dzięki któremu opady atmosferyczne nie zalegają na jego powierzchni. Domek jest dostarczany do Klienta w wersji "naturalnej". można go malować farbami i preparatami przeznaczonymi do malowania drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje podłogi pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Wygodny domek z drewna na działkę ORZEŁ A 5x4 (17,26m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość: 500 cm
 • głębokość:  600 cm
 • wysokość szczytu: 268 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 500 cm
 • głębokość: 400 cm
 • wysokość ściany: 217 - 268 cm

Grubość balika: 

 • 58 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 17,26 m2

Powierzchnia dachu:

 • 33,36 m2

Nachylenie dachu:

 • 12°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 84 cm
 • wysokość: 195,5 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 153 cm
 • wysokość: 99 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 600
Szerokość [cm] 500
Wysokość [cm] 268
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 17

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia narzedziowa na działkę keter skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego tunele foliowe na działkę

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×