Wygodny drewniany domek Modraszka B 4x5 (17,56m2)

(kod: 21629) Produkt wyprodukowany w Polsce
11 499 zł + dostawa 600 zł

Kup na raty: 20 x 604,95zł

 • Wysyłka do 20 tygodni
 • kod: 21629

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 590
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 17,5

Opis produktu

Drewniany domek na działkę MODRASZKA B to niezwykle funkcjonalny, stylowy domek letniskowy. Projekt domku z drewna o prostej bryle, z wystającym zadaszeniem to najpopularniejszy model domku letniskowego. Sprawdzi się zarówno jako miejsce wypoczynku, jak i jako schowek na narzędzia. Dzięki wykonaniu z materiałów najwyższej jakości, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. 

Wewnątrz domku znajduje się nieprzedzielone pomieszczenie o powierzchni 17,6 m2, daje to bardzo duże możliwości aranżacyjne. Można tu urządzić salon z aneksem kuchennym, dużą sypialnię dla gości, lub przeznaczyć miejsce na schowek na narzędzia. Przez duże, dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi z powodzeniem wniesiemy do środka narzędzia ogrodowe, meble i duże sprzęty. Domek ma dwa okna, przez które wpada nieco światła dziennego, które rozjaśnia i ociepla wnętrze oraz sprawia, że staje się jeszcze bardziej klimatyczne. 

Wygodny drewniany domek MODRASZKA B 4x5 (17,56m2)

Konstrukcja domku została wykonana z 40 milimetrowych bali świerkowych. Drewno importowane z dalekiej Rosji, dojrzewając w surowych warunkach nabyło niezwykłej wytrzymałości, trwałości oraz odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne. Domek posiada praktyczny, dwuspadowy dach, dzięki któremu opady atmosferyczne nie zalegają na jego powierzchni. Domek jest dostarczany do Klienta w wersji "naturalnej". można go malować farbami i preparatami przeznaczonymi do malowania drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Domek MODRASZKA B nie zawiera w zestawie paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem, ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Wygodny drewniany domek MODRASZKA B 4x5 (17,56m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  400 cm
 • głębokość:  590 cm
 • wysokość szczytu: 257 cm
 • wysokość ściany: 217 - 251 cm
 • długość wypustu dachu: 90 cm

Grubość balika: 

 • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 17,56 m2

Powierzchnia dachu:

 • 29,9 m2

Nachylenie dachu:

 • 15°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 142,5 cm
 • wysokość: 195,5 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 76,5 cm, 153 cm
 • wysokość: 99 cm, 99 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 590
Szerokość [cm] 400
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 17,5

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×