Żyrandol wiszący Vita Asteria Saffron szafranowa żółć

(kod: 21018) Vita Copenhagen
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 21018

Opis produktu

Lampa Asteria zaprojektowana została z myślą o przyszłości przez duńskiego projektanta z wysokiej klasy metalowych elementów. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i z pewnością posłuży przez długie lata. Jej prosta, minimalistyczna forma i piękna kolorystyka stanowią idealną całość. Dostępna jest w sześciu wariantach kolorystycznych. 

Lampa Asteria szafranowa żółć

Klosz lampy Asteria o średnicy wynoszącej 43 cm oraz wysokości wynoszącej 4 cm został wykonany z metalu. Zawieszenie o 2-metrowym okablowaniu łączy abażur z czarną osłonką sufitową. Metalowa podsufitówka ma średnicę wynoszącą 18,5 oraz wysokość wynoszącą 3,3 cm. Detal łączący kabel z kloszem wykonany został z mosiądzu i ma 10 cm wysokości. W kloszu schowany jest zintegrowany panel LED, który świeci ciepłym, jasnym światłem oraz ma możliwość regulacji mocy światła

Lampa Asteria szafranowa żółć aranżacja

W wyborze lampy niezwykle pomocna będzie aplikacja mobilna VITA Unfold at home, która pozwala na sfotografowanie lamp z kolekcji VITA w swoim własnym wnętrzu. Aplikacja wykorzystuje system rzeczywistości rozszerzonej. Korzysta z obrazu z kamery, na który nakłada generowaną w czasie rzeczywistym grafikę 3D lamp producenta Vita Copenhagen. Aplikacja dostępna do pobrania za darmo: 

Wymiary elementów zestawu:

Lampa Asteria wymiary

 

  • Średnica: 43 cm
  • Wysokość: 4 cm
  • Długość kabla: 200 cm
  • Waga z opakowaniem: 4,2 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkty dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonych, atrakcyjnie zapakowanych paczkach w charaterze gift boxów o wymiarach 55,6 x 10,3 x 45,6 cm. Lampa wymaga szybkiego i łatwego montażu, ktory zajmuje od 5 do 15 minut. 

Instrukcja montażu lampy Asteria-pdf

Gwarancja:

Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×