Domek na narzędzia z drewna Bławatek 216x216

(kod: 21710) Megiw 4 Garden
2 650 zł

Produkt niedostępny

kod: 21710

Opis produktu

Domek narzędziowy Bławatek jest idealną propozycją dla miłośników ogrodnictwa. Domek z drewna na działkę nadaje się do przechowywania rowerów, narzędzi, grilli i innych akcesoriów ogrodowych. Wykonany z niezwykle popularnego surowca - drewna świerkowego.

Domek drewniant na narzedzia o powierzchni użytkowej 3,84 m2 został wykonany z niebywale wytrzymałego drewna świerkowego, które zapewnia odpowiednią ochronę  przed deszczem, śniegiem, czy wiatrem. Skośny dach domku ułatwia odprowadzanie wody i śniegu, co zapobiega przeciążeniu. Schowek posiada dwuskrzydłowe drzwi wejściowe oraz 2 okna ze szprosami. Okna domku wyposażone są w pleksi - dzięki temu wnętrze chronione jest przed wiatrem oraz wilgocią zaś w słoneczne dni światło rozjaśnia wnętrze schowka. 

Domek na narzędzia z drewna Bławatek 216x216

Oferowany domek nie posiada drewutni ukazanej na powyższym zdjęciu.

Dach domku Bławatek został pokryty papą bitumiczną - chroni wnętrze domku przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Zaleca się pokrycie dachu gontem, maksymalnie 2 lata po montażu. Gont w 4 kolorach zakupić można razem z domkiem za dodatkową dopłatą. 

Oferowany domek na narzędzia dostarczany jest w surowej wersji bez impregnacji. Zabieg ten należy wykonać samodzielnie przed pierwszą zimą od rozpoczęcia użytkowania. Impregnacja zabezpiecza drewno przed wilgocią, szkodnikami i grzybami. Zagwarantuje to niezmienioną jakość produktu i długoletnie użytkowanie. Sprawdzą się do tego produkty przeznaczone do impregnacji drewna, których kolor dobrać można według własnych upodobań. 

Domek na narzędzia z drewna Bławatek 216x216

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.Przed postawieniem domku niezbędne jest przygotowanie podłoża (utwardzenie poprzez betonowe podłoże lub kostkę brukową) - konstrukcja nie może być postawiona bezpośrednio na ziemi.

Domek na narzędzia z drewna Bławatek 216x216

Oferowany domek nie posiada drewutni ukazanej na powyższym zdjęciu.

Schowek na narzędzia z drewna nie posiada podłogi - zakupić można jako element dodatkowy domku za dopłatą.  Podłoga składa się z desek boazeryjnych o grubości 16mm wspartych na legarach podłogowych.

Postawienie domku ogrodowego na narzędzia Bławatek nie wymaga pozwolenia budowlanego 

Wymiary elementów zestawu:

Domek na narzędzia z drewna Bławatek 216x216

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 238 cm
 • szerokość: 216cm
 • głębokość: 216 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 196 cm
 • głębokość: 196 cm

Grubość ścian:

 • 19 mm

Grubość dachu:

 • 16 mm

Powierzchnia podłogi: 

 • 3,84 m2

Wymiary okien:

 • szerokość: 55 cm
 • wysokość: 55 cm

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 72 cm
 • wysokość: 170 cm

Materiał:

 • ściany oraz dach: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna
 • wypełnienie okien: pleksi
 • drzwi: drewno świerkowe

Wykończenie:

 • surowe

Wymiary elementów dodatkowych:

 • narzędziownia: 196 x 75 cm, drzwi 96 x 156 cm
 • składzik na drewno: 196 x 75 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia na narzędzia ogrodnicze skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia drewniana na narzędzia ogrodowe drewniane skrzynie na narzędzia ogrodowe skrzynia z siedziskiem na narzędzia ogrodowe skrzynia ogrodowa plastikowa na narzędzia technoratan skrzynia na narzędzia

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×