Drewniany domek na narzędzia Bławatek 216x166

(kod: 21690) Megiw 4 Garden
2 290 zł

Produkt niedostępny

kod: 21690

Opis produktu

Domek narzędziowy z drewna Bławatek to wygodne rozwiązanie do każdego ogrodu. Schowek narzędziowy drewniany pozwoli na przechowywanie wszystkich sprzętów ogrodowych, chroniąc je przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

Drewniany schowek do ogrodu Bławatek wykonany został z popularnego wśród klientów drewna świerkowego. Domek na narzędzia posiada prostą konstrukcję, dzięki czemu wpasować można go w każdą przestrzeń. Wyposażony jest w 2 okna oraz dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Okna domku wyposażone są w pleksi - dzięki temu wnętrze chronione jest przed wiatrem oraz wilgocią zaś w słoneczne dni światło rozjaśnia wnętrze schowka.

Domek ogrodoowy na narzedzia

Dach domku z drewna do ogrodu Bławatek posiada spadzisty dach pokryty papą bitumiczną - chroni ona konstrukcję oraz wnętrze domku przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.  Zaleca się pokrycie dachu gontem, maksymalnie 2 lata po montażu. Gont w 4 kolorach zakupić można razem z domkiem za dodatkową dopłatą.

Domek na narzędzia oferowany jest w wersji surowej, bez impregnacji. Zabieg wykonać należy we własnym zakresie po montażu, impregnacja gwarantuje zachowanie niezmienionej jakości produktu. Sprawdzą się do tego produkty przeznaczone do impregnacji drewna, których kolor dobrać można według własnych upodobań. Zabieg wykonać należy przed pierwszą zimą.

Schowek na narzędzia z drewna nie posiada podłogi - zakupić można jako element dodatkowy domku za dopłatą.  Podłoga składa się z desek boazeryjnych o grubości 16mm wspartych na legarach podłogowych.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.Przed postawieniem domku niezbędne jest przygotowanie podłoża (utwardzenie poprzez betonowe podłoże lub kostkę brukową) - konstrukcja nie może być postawiona bezpośrednio na ziemi.

Postawienie domku ogrodowego na narzędzia Bławatek nie wymaga pozwolenia budowlanego.

Wymiary elementów zestawu:

Domek narzędziowy drewniany wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 238 cm
 • szerokość: 216 cm
 • głębokość: 166 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 196 cm
 • głębokość: 146 cm

Grubość ścian:

 • 19 mm

Grubość dachu:

 • 16 mm

Powierzchnia podłogi: 

 • 2,8 m2

Wymiary okien:

 • szerokość: 31 cm
 • wysokość: 49 cm

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 58 cm
 • wysokość: 176,5 cm

Materiał:

 • ściany oraz dach: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna
 • wypełnienie okien: pleksi
 • ściany: drewno świerkowe

Wykończenie:

 • surowe

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na narzędzia ogrodnicze skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia drewniana na narzędzia ogrodowe drewniane skrzynie na narzędzia ogrodowe skrzynia z siedziskiem na narzędzia ogrodowe skrzynia ogrodowa plastikowa na narzędzia technoratan skrzynia na narzędzia ławka ze skrzynią na narzędzia ogrodowe ławka ogrodowa ze skrzynią na narzędzia skrzynie ogrodowe plastikowe na narzędzia skrzynie plastikowe ogrodowe na narzędzia skrzynie ogrodowe na narzędzia z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×