Drewutnia do ogrodu 190x110

(kod: 21733) Megiw 4 Garden
1 100 zł 929 zł + dostawa 129 zł

Kup na raty: 20 x 52,90zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21733

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 176
Głębokość [cm] 97
Wysokość [cm] 196
Materiał drewno

Opis produktu

Drewutnia doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie. Może służyć jako miejsce do składowania drewna, narzędzi, a w wielu ogrodach sprawdza się jako obudowa śmietnika. Konstrukcja z trzema ścianami nośnymi jest niezwykle stabilna i wytrzymała. 

Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości drewna świerkowego. Drewutnia składa się z trzech ścian nośnych, które dodatkowo zostały wzmocnione na narożach. Konstrukcja zapewnia swobodny przepływ powietrza. Dach pokrywa trapezowa płyta PCV o grubości 2,5 mm, która charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością na uderzenia. Panele chronią przed wiatrem, deszczem, gradem oraz wytrzmują duże obciążenie śniegiem. Wymiary wewnętrze pozwoli na wstawienie trzech koszy na śmieci o pojemności 120 L lub dwóch pojemników 240 L. 

Drewutnia do ogrodu 190x110

Oferowany produkt sprzedawany jest w wersji surowej. Należy samodzielnie zaimpregnować drewno. Drewno po impregnacji staje się odporne na szkodniki, grzyby i wilgoć. Zagwarantuje to zachowanie niezmienionej jakości produktu. Sprawdzą się do tego produkty przeznaczone do impregnacji drewna, których kolor dobrać można według własnych upodobań. Zabieg wykonać należy przed pierwszą zimą.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Drewutnia do ogrodu 190x110

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 196 cm
 • szerokość: 176 cm
 • głębokość: 97 cm

Grubość ścian:

 • 28 mm

Grubość podłogi:

 • 19 mm

Materiał:

 • ściany oraz dach: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: płyta PCV trapezowa wsparta na trzech profilach drewnianych
 • podłogi: drewno świerkowe impregnowane

Wykończenie:

 • naturalne

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 176
Głębokość [cm] 97
Wysokość [cm] 196
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkt do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż domku Megiw

Zobacz jak przygotować się do montażu domku ogrodowego - Przygotowanie do montażu drewnianego domku ogrodowego

Jeśli interesuje Państwa montaż - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter skrzynie ogrodowe skrzynie do ogrodu na sprzet

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×