Kup w ciągu: 5h 26m 02s - wyślemy jeszcze dziś

Keter Java duża skrzynia ogrodowa 850L grafitowa

(kod: 22126) Keter
1 499 zł 1 149 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 57,45zł

  • Planowana wysyłka: DZISIAJ, pt, 24.01.2020
  • Zamów do: g. 13:00, piątek, 24.01.2020
  • Pozostało: 5h 26min
  • kod: 22126

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 147
Głębokość [cm] 82
Wysokość [cm] 86
Pojemność [L] 850
Kolor grafitowy
Materiał tworzywo sztuczne
Siłownik gazowy Tak
Możliwość mocowania kłódki Tak
Struktura płaska
Obciążenie podłogi [kg] 75
Obciążenie wieka [kg] 50
Waga [kg] 21,5
Stelaż brak
Montaż samodzielny

Opis produktu

Skrzynia ogrodowa Java Box pochodząca z oferty znanej i cenionej na europejskim rynku firmy Keter to inwestycja na lata, która znakomicie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Posiada ona pojemność aż 850 L, dzięki czemu pomieści różnorodne akcesoria m.in poduszki na meble ogrodowe, narzędzia i inne przedmioty. Na tle konkurencji wyróżnia się naturalnym wyglądem, gdyż jej struktura przypomina technorattan. Skrzynia odnajduje się w różnorodnych aranżacjach, dzięki temu, że posiada stonowaną kolorystykę (grafitową) i oszczędną formę.

Duża <a href=skrzynia ogrodowa Java Box" src="/application/modules/website/resources/images/blank.gif" data-src="/userFiles/image/java/skrzynia-ogrodowa-java-aranzacja.jpg" style="width: 600px; height: 400px;" />

Skrzynia ogrodowa Keter Java Box o pojemności 850 L wykonana została z tworzywa sztucznego - polipropylenu, które w procesie produkcji zostało uformowane w taki sposób, że przypomina technorattan. Materiał ten cechuje się bardzo dobrą odpornością na działanie zmiennych warunków pogodowych, promieniowanie UV i różnice temperatur, dzięki czemu skrzynia jest całoroczna, nie wymaga konserwacji ani impregnacji i posłuży przez wiele lat. Istotne jest to, że łatwo utrzymać ją w czystości, gdyż do jej umycia wystarczy woda, ewentualnie wzbogacona o łagodny środek myjący.

Zbliżenie na skrzynię ogrodową Java

Skrzynia ogrodowa Java Box w kolorze grafitowym wyposażona została w wygodne uchwyty, które umożliwiają przenoszenie jej z miejsca w miejsce, zgodnie z naszymi indywidualnymi potrzebami. Jej zamknięcie jest szczelne i co istotne - zapewnia dobrą wentylację oraz chroni wnętrze przed działaniem wilgoci. Skrzynia zaprojektowana została w taki sposób, aby możliwe było zamontowanie w niej kłódki, która zablokuje dostęp do jej zawartości dla niepożądanych osób.

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe, Keter skrzynie ogrodowe, skrzynie ogrodowe opinie

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary skrzyni Java

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość:86 cm
  • długość: 147 cm
  • głębokość: 82 cm

Wymiary paczki:

  • wysokość:16 cm
  • długość: 149 cm
  • szerokość: 106 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 147
Głębokość [cm] 82
Wysokość [cm] 86
Pojemność [L] 850
Kolor grafitowy
Materiał tworzywo sztuczne
Siłownik gazowy Tak
Możliwość mocowania kłódki Tak
Struktura płaska
Obciążenie podłogi [kg] 75
Obciążenie wieka [kg] 50
Waga [kg] 21,5
Stelaż brak
Montaż samodzielny

Dostawa i montaż mebli:

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego, prostego montażu. W przesyłce znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu skrzyni oraz instrukcja z ilustracjami. Nie wymagane są żadne specjalistyczne narzędzia - do montażu wystarczy śrubokręt krzyżakowy. Sugerujemy stosowanie rękawic ochronnych. Montażu powinny dokonywać dwie osoby.

Kliknij aby pobrać: Instrukcja montażu Keter Keter Java duża skrzynia ogrodowa 850L grafitowa

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×