Skrzynia ogrodowa Hollywood Box 270L

(kod: 13907) Keter
129 zł

Produkt niedostępny

kod: 13907

Opis produktu

Funkcjonalna i pojemna skrzynia ogrodowa Hollywood Box o pojemności 270 litrów została wyprodukowana przez renomowaną firmę Keter, która posiada olbrzymie doświadczenie w tworzeniu wyposażenia ogrodowego z tworzywa sztucznego. Skrzynia do ogrodu doskonale sprawdzi się jako miejsce do przechowywania poduszek do foteli i krzeseł ogrodowych, zabawek czy innego wyposażenia ogrodowego.

Choć wygląda jak drewniana skrzynia ogrodowa to jest to tylko zabieg stylistyczny przeprowadzony w procesie produkcji. Skrzynia Keter Hollywood Box wykonana jest w całości z mocnego i trwałego tworzywa sztucznego w odcieniu brązowym. Dzięki temu jest wodoodporna, odporna na działanie promieni UV, a także przyjazna środowisku. Większość materiałów do produkcji wyrobów Keter pozyskuje z recyklingu. 

To nie tylko doskonały wybór do ogrodu. Dzięki eleganckiemu stylowi to też wspaniała skrzynia na taras czy balkon.

Wszelkie przedmioty przechowywane w skrzyni są chronione przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Aby Twoje rzeczy były bezpieczne, skrzynia przystosowana jest do zamykania na kłódkę (kłódki nie ma w zestawie). Skrzynia Hollywood Box posiada także wygodne uchwyty, dzięki którym możesz w łatwy sposób zmienić jej położenie.

Wykonanie z tworzywa sztucznego zapewni wieloletnie użytkowanie. Skrzyni nie trzeba konserwować czy impregnować, jak to jest w przypadku podobnego wyposażenia wykonanego z drewna. Ponadto jest łatwa w czyszczeniu. Wystarczy do tego woda i ewentualnie łagodne środki czyszczące.

 

Wymiary elementów zestawu:

Kolor: CIEMNY BRĄZ

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 57,3 cm
  • długość: 117,5 cm
  • głębokość: 45 cm

Wymiary wewnętrzne:

  • wysokość: 53 cm
  • długość: 117,3 cm
  • głębokość: 43,5 cm

Pojemność: 270 L.

Wymiary paczki:

  • wysokość: 7,2 cm
  • długość: 117,5 cm
  • głębokość: 55,5 cm

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia ogrodowa dostarczana jest przez firmę kurierską w jednej paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego prostego montażu bez żadnych narzędzi. 

Czytelną instrukcję możemy pobrać pod tym linkiem:  instrukcja montażu skrzyni Hollywood

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×