Keter Brushwood Storage Box 455L ciemno szara - skrzynia ogrodowa

539 zł

Produkt niedostępny

kod: 15890

Opis produktu

Keter Brushwood Storage Box 455 L to wyjątkowa skrzynia ogrodowa. Skrzynia wykonana jest z tworzywa sztucznego uformowanego w taki sposób, że struktura schowka z wyglądu i w dotyku do złudzenia przypomina prawdziwe drewno. Skrzynia znakomicie sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Ważną jej zaletą – oprócz pięknego wyglądu i dużej pojemności – jest możliwość wykorzystania pojemnika jako siedziska. Wytrzymałość wieka to aż 365 kg, więc na skrzyni spokojnie mogą usiąść dwie osoby. Wnętrze wytrzyma do 50 kg obciążenia.

Solidne wieko skrzyni ogrodowe Brushwood Box 455L

Pojemność skrzyni ogrodowej Keter Brushwood Box to 455 L – wewnątrz swobodnie zmieszczą się poduszki od mebli ogrodowych, dziecięce zabawki i inne akcesoria. Dzięki odpowiedniej budowie schowka zgromadzone wewnątrz przedmioty pozostaną suche. Jednocześnie nie musimy się obawiać o wentylację wnętrza – dyskretne otwory wentylacyjne zapewnią, że wewnątrz nie będzie się zbierać wilgoć. Specjalne siłowniki przy wieku zapewniają łatwiejsze i bezpieczniejsze otwieranie skrzyni.

Zbliżenie na strukturę skrzyni Brushwood Storage Box 455L

Skrzynia do ogrodu Brushwood Storage Box produkowana jest przez markę Keter – znanego producenta mebli i akcesoriów z tworzyw sztucznych. Schowek ogrodowy wykonany jest z wodoodpornego tworzywa, niewrażliwego na promieniowanie UV i temperatury. Skrzynia nie wymaga konserwacji, a jej mycie jest bezproblemowe. Produkt przeznaczony jest do szybkiego, samodzielnego montażu – cały proces nie powinien nam zająć więcej niż kilka minut.

Poniżej przedstawiono warianty kolorystyczne skrzyni Keter Brushwood.

Kolory skrzyni Brushwood

Animacja skrzyni Brushwood

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary skrzyni ogrodowej Brushwood Storage Bx 455L

Wymiary zewnętrzne:

  • Szerokość: 145 cm
  • Głębokość: 70 cm
  • Wysokość: 60 cm

Waga: 15,5 kg

Wymiary wewnętrzne:

  • Szerokość: 135 cm
  • Głębokość: 59 cm
  • Wysokość: 54 cm

Pojemność 455 L

Wymiary paczki:

  • Wysokość: 15 cm
  • Szerokość: 74 cm
  • Długość: 147 cm
  • Waga: 19,5 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Instrukcja obsługi Skrzynia Brushwood Keter

Skrzyniaogrodowa Brushwood Strorage Box dostarczana jest w jednej paczce. W przesyłce znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu skrzyni oraz instrukcja z ilustracjami. Nie wymagane są żadne specjalistyczne narzędzia - wystarczy śrubokręt krzyżakowy. Sugerujemy stosowanie rękawic roboczych.

Pacza ze skrzynią Brushwood Keter

Kliknij aby pobrać: Instrukcja montażu Keter Keter Brushwood Storage Box 455L ciemno szara - skrzynia ogrodowa

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×