Tunel foliowy 8,4m * 3m - podwójne rurki

(kod: 13193) Produkt wyprodukowany w Polsce Lemar
1 490 zł 1 419 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 70,95zł

 • Wysyłka do 48h
 • kod: 13193

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 840
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Powierzchnia [m2] 25,2
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 840
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Stelaż PCV

Opis produktu

Tunel foliowy przeznaczony do upraw ogrodniczych. 8,4m długości i  3m szerokości zapewniają aż 25,2m2 pod Państwa uprawy. Konstrukcja tunelu wykonana jest z podwójnych rurek, dzieki czemu jest on bardziej odporny na warunki atmosferyczne. Żaden producent tuneli nie gwarantuje ich wytrzymałości w odniesieniu do wiatru i wszyscy zalecają stawianie tuneli w okolicy innych zabudowań, jednak podwójna konstrukcja zapewnia zwiększoną trwalość. Odległość między poprzeczkami to 1,1m. Stelaż wykonany jest z rurek PCV o grubości 32 mm nie wymaga konserwacji i nie ulega zniszczeniu w przypadku pozostawiania go na mrozie zimą.

W sezonie 2016 dokonano modernizacji konstrukcji tuneli foliowych. Producent, po analizie najczęstszych problemów klientów z tunelami, zdecydował się zmienić konstrukcję frontów i drzwi tuneli na bardziej funkcjonalną i łatwiejszą w montażu (patrz zdjęcie 2).

Tunel posiada drzwi zamontowane na obu końcach, dzięki czemu możliwy jest do niego dostęp z obu stron, a latem można je wykorzystać do wentylacji. 

Tunel pokryty jest folią ogrodniczą czterosezonowa UV4. Jest ona trójwarstwowa i odporna na zmienne warunki pogodowe i chroni uprawę przed nagłym wychłodzeniem nocą, czasem tez i wiosennym przymrozkiem, Właściwości folii pozwalają chronić uprawę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym UV. Folia posiada wgrzane sznurki, które należy przywiązać od środka do rurek, dzięki czemu zwiększa się sztywność i wytrzymałość konstrukcji. 

Zamawiając tunel foliowy z podwójnymi rurkami otrzymują Państwo:

 • komplet rurek, kształtek i spinek niezbędnych do zbudowania konstrukcji tunelu
 • folię podzieloną na fragmenty ułatwiające jej zamocowanie
 • metalowe szpilki montażowe do podłoża
 • gwoździki
 • instrukcję montażu w języku polskim

Wymiary elementów zestawu:

 • długość tunelu: 8,4m
 • szerokość tunelu: 3m
 • wysokość: 1,9m
 • powierzchnia uprawy: 25,2m2

Wymiary tunelu foliowego z podwójnymi rurkami

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 840
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Powierzchnia [m2] 25,2
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 840
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Stelaż PCV

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w dwóch paczkach o wymiarach: 200x30x30cm i wadze 35kg każda. 

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Montaż powinien zostać zrealizowany zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. W pierwszym etapie należy z dostarczonych rurek PCV i odpowiednich złączek zbudować konstrukcję tunelu. Przygotowana konstrukcja jest na tyle lekka, że można ją przenieść w 2 osoby w wybrane miejsce. Stelaż tunelu należy przymocować do podłoża za pomocą metalowych szpilek, a następnie przykryć go folią, która została podzielona na kilka części. Części na każdą parę drzwi, płachty boczne, oraz folia główna. Folia posiada wgrzane sznurki, które przywiązujemy od wewnątrz do stelaża aby dodatkowo usztywnić konstrukcję i wzmocnić jej wytrzymałość. Folia przy podłożu posiada zakładki, które należy wkopać w ziemię, tak, aby zwiększyć trwałość całej konstrukcji. 

Instrukcja montażu tunelu foliowego 8.4x3m

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego produncenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
2 opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Anna

  Tunel jest solidny, gabarytowo odpowiedni na stworzenie swojego przydomowego ogródka warzywnego.

 • Wojciech

  Zamówiony prze zemnie tunel foliowy jest solidnie wykonany, szybka wysyłka. Jedyny minus za instrukcje montażu (występują błędy)

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×